Головна » 2014 » Жовтень » 2 » У Михайлівці змагались футболісти двох вікових категорій
12:25
У Михайлівці змагались футболісти двох вікових категорій
28 вересня в селищі Михайлівка Запорізької області відбувся відкритий обласний турнір з футболу у форматі (8х8) серед юних футболістів 2005-2006 рр.н.. та юнаків 1999 р.н.. В обох вікових категоріях приймало участь по 6 команд, які представляли міста Енергодар, Мелітополь, селища Приазовське, Михайлівка та сел Заповітного Кам`янсько-Дніпровського району, Червоноармійське Якимівського та Роздол Михайлівського районів. Серед наймолодших юнаків перемогу одержала команда «Спартак» з Мелітополя (тренер Олександр Науменко), друге місце у Заповітненського «Колоса» ( тренер Олексій Калінін), третю сходинку посіли футболісти Приазовської ДЮСШ ( тренер Вадим Лобинцев), які у серії пенальті подолали «Темп» з Енергодару. Кращими гравцями у змаганнях юних футболістів стали: Стадніченко Олег ( ФК «Стандарт» сел.Михайлівка), Костік Богдан ( «Спартак» Мелітополь) та Горпінич Іван ( ДЮСШ Приазовське). Результати ігор та турнірні таблиці змагань цієї вікової категорії наведені нижче: У турнірі більш дорослих юнаків переможцями стала команда «Енергія» з Енергодару (тренер Сергій Ліпатніков), яка у драматичному матчі в серії пенальті з рахунком 6-5 здолала Приазовську ДЮСШ. Третє місце за «Таврією-Скіф» з села Роздол ( тренер Олексій Оджубійський). Кращими гравцями стали: Негрієнко Богдан (ДЮСШ Приазовське), Чигілов Семен ( «Енергія»). Результати ігор та турнірні таблиці змагань цієї вікової категорії наведені нижче: Переможець та призери відкритого обласного турніру з футболу, організованого обласним «Колосом» (голова Анатолій Земляков), були нагороджені медалями та дипломами, кращими гравці індивідуальними грамотами.
Переглядів: 750 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0