Головна » 2016 » Жовтень » 5 » Тріумф МФК «Степной» у Хмельницькому (+відео)
13:02
Тріумф МФК «Степной» у Хмельницькому (+відео)
З 26 по 28 вересня в місті Хмельницький пройшов другий за ліком розіграш всеукраїнського футзального турніру серед дітей «KHMELNYTSKY OPEN CUP-2016», організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Змагання проходили серед двох вікових груп: 2002-2003 та 2004-2005 рр.народження. Запорізьку область на цих змаганнях у молодшій віковій групі представляла команда МФК «Степной» (с.Заповітне к-Дніпровського району, тренер відділення з футболу Запорізької обласної комплексної ДЮСШ «Колос» Олексій Калінін), яка, доречі, тріумфально виступила на цьому турнірі, виборовши перше місце. На шляху до перемоги підопічні Олексія Калініна здолали суперників зі Львова, Старої Синяви, Дунаївців Хмельницької області та господарів майданчику. У середу, 28-ого вересня, були зіграні вирішальні поєдинки змагань, за підсумками яких стали відомі імена переможців та призерів турніру у старшій та молодшій вікових групах. У фіналі молодшої вікової групи силами мірялися наш МФК «Степной» та «Енергія-Інтер» зі Львов. Щодо самої гри, то можна сміливо стверджувати, що вболівальники побачили два різні тайми. В першому мінімальна ігрова перевага була на боці галичан, які завдяки голам Короля та Лозинського вирушили на перерву із відчутним гандикапом в два забиті м’ячі. У другій 14-ти хвилинці переконливіше виглядали вже гравці МФК «Степной», які проявивши характер зусиллями Скиби та Чіпінського зуміли зрівняти рахунок на табло і перевести гру в серію післяматчевих пенальті. Героєм цієї серії став кіпер «степновців» Ростислав Гулько, парирувавши два удари з «позначки» та подарувавши своїй команді титул чемпіона у молодшій віковій групі. Детальний звіт матчу та його відеоогляд наведений нижче: «Енергія-Інтер» (Львів) – МФК «Степной» (Запорізька область) – 2:2 (2:0) пен. 1:2 Арбітри: Бондар, А. Сас Голи: Король (10), Лозинський (11) – Скиба (17), Чіпінський (20) «Енергія-Інтер»: Кузьмічев, Король, Галюлько, Луцик, Горбаль, Боровий, Козак, Бачинський, Семенович, Лозинський МФК «Степной»: Гулько, Роскошенко, Чіпінський, Макаренко, Касарім, Скиба, Авраменко Попередження: Король (11) – Чіпінський (19) Серія пенальті: Скиба – 0:1, Луцик – 0:1 (воротар), Касарім – 0:2, Король – 1:2, Роскошенко – 1:2 (воротар), Кузьмічев – 1:2 (воротар) Коли стих пил запеклих баталій, відбувалася яскрава церемонія нагородження, під час якої переможці та призери турніру, а також кращі в індивідуальних номінаціях у святковій атмосфері отримували з рук організаторів красені-кубки, медалі, дипломи, та пам’ятні подарунки. Приємно відзначити, що в номінації «Кращий воротар» було визнано нашого Ростислава Гулько, а в кращим гравцем усього турніру став Олександр Касарім.
Переглядів: 507 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0