Головна » 2014 » Жовтень » 28 » Стартують футзалісти.
11:31
Стартують футзалісти.
25 жовтня в селі Заповітне Кам`янсько-Дніпровського району Запорізький «Колос» розпочав змагання з футзалу. Всього заплановано провести сім турнірів серед різних вікових груп юнаків та дівчат. Шість юнацьких команд 2004-2005 р.р.н. були розділені на дві групи і змагались за коловою системою. Переможцями груп стали команди :НВК «Олімп» Великобілозерського району( тренер - вчитель фізичного виховання місцевої школи Іван Білан) та більш досвідчена «Енергія» з міста Енергодару ( тренер Сергій Ліпатніков). Основний час закінчився з сухим рахунком , тож все вирішували післяматчеві пенальті, де городяни були сильніші і вибороли перше місце. В боротьбі за третє місце зустрічались новачки змагань, команди «ДЮСШ-Дизеліст» міста Токмак та команда «Прогрес-СІ» села Червоноармійське Якимівського району . Напружена гра тримала всіх глядачів в напрузі до останньої хвилини. Рахунок був 2-2 і на останній хвилині токмачани забили вирішальний м’яч та вибороли третє місце. В боротьбі за 5 місце місцеві футзалісти «ЗОК-Степне» з мінімальним рахунком 1-0 перемогли «Темп» з Енергодару. Команди- призери були нагороджені дипломами , а гравці медалями Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос». Наступні змагання в цьому залі відбудуться вже найближчої суботи - запрошуються юнаки 2003 року народження.
Переглядів: 537 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0