Головна » 2019 » Квітень » 17 » Спортсмени ЗОК ДЮСШ «Колос» стали чемпіонами України з кікбоксингу «WKA» серед юніорів.
13:35
З 12 по 14 квітня в місті Київ відбулись змагання чемпіонату України з кікбоксингу «WKA» серед юніорів (лайт, фул-контакт) серед юніорів. Yes Запорізьку обласну комплексну ДЮСШ «Колос» (директор Кирило Земляков) на цих змаганнях представляли три спортсмени - вихованці Олександра Шаргаєва (відділення кікбоксингу «WKA» міста Запоріжжя), які показали просто чудові результати, здобувши 2 перших та одне друге місце. Yes У ваговій категорії до 50 кг. (лайт-контакт) серед дівчат з-поміж п’яти учасниць друге місце посіла Ірина Ончукова. У юніорів першу сходинку у ваговій категорії до 83 кг. (фул-контакт) з-поміж семи найсильніших «кікбоксерів» України виборов Денис Білогубцев, довівши, що не дарма має звання КМСУ. Yes І просто неймовірний результат, також завоювавши золоту медаль чемпіонату, показав ще один вихованець ЗОК ДЮСШ «Колос» Станіслав Щепанський, за результатами виступу якого йому буде присвоєно звання КМСУ. Вітаємо спортсменів та тренера зі здобутими перемогами та бажаємо подальших успіхів!!! Yes Yes
Переглядів: 271 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0