Головна » 2013 » Грудень » 17 » Спортивне життя Приазовського району
11:23
Спортивне життя Приазовського району
За інформації газети «Мелитопольские ведомости у спортивному залі Приазовської дитячо -юнацької спортивної школи ,що на Запоріжжі, пройшли районні змагання з вільної боротьби , в яких взяли понад 40 юних « вільників » району , які виборювали призи в 20 вагових категоріях. Пристрасті на борцівському килимі були напружені , - зазначив головний спеціаліст відділу освіти , молоді та спорту Приазовської РДА Кирило Кирпик . - Кожен із спортсменів намагався показати свою спортивну майстерність і волю до перемоги. Багато хлопців вперше брали участь у змаганнях , і вони дуже старалися , щоб завоювати свої перші медалі і порадувати тренерів , батьків , друзів , що прийшли повболівати за них ». За результатами захоплюючих поєдинків переможцями особистої першості стали: Вікторія Чобан ( 28 кг) , Олександра Яроповець ( 35 кг) , Катерина Палько ( 55 кг) , Данила Селезньов ( 28 кг) , Дмитро Стрюк , Вадим Сівець ( 30 кг) , Данила Довгошеюк ( 32 кг) , Артем Бакланов ( 35 кг ), Іван Піперко ( 44 кг) , Артем Власов (св. 70 кг) - всі учні Приазовської ЗОШ № 2 . перемогу також здобули Данила Тюльпенко ( 22 кг) , Ілля Тюльпенко ( 42 кг) , Андрій Шкода ( 62 кг) , Андрій Ленвебер (68 кг ) і Сергій Скуйбіда ( 70 кг) з Новокостянтинівки , вихованці Приазовської ДЮСШ Андрій Міхов ( 25 кг) , Віталій Лесечко ( 38 кг) , Бек Ахмедов ( 45 кг) , Ілля Мельниченко ( 38 кг) ( Приазовська ДЮСШ) , Вадим Сечин ( 47 кг) , В'ячеслав Матвєєв ( 50 кг) , Іван Кирпик ( 53 кг) , Михайло Завгородній ( 59 кг ) і хлопці з с. Чкалове - Данила Мельников ( 52 кг ) і Микола Бондаренко ( 64 кг). Михайло Завгородній до того ж був відзначений грамотою «За кращу техніку ». Таких результатів переможці досягли завдяки заслугам тренерів: Миколи Заболотного, Кирила Кирпика, Сергія та Андрія Радіусів які доклали чимало зусиль в підготовці своїх вихованців . Всім учасникам змагань в пам'ять про турнір були вручені подарунки: молочна продукція , футболки і значки , щедро надані спонсорами. Переможці та призери турніру були удостоєні медалей і грамот від дирекції Приазовської ДЮСШ.

Головний приз відкритого турніру з футзалу «Кубок селища Приазовське » завоювала збірна селища Нововасилівка . Ігри проходили у спортзалі Приазовської дитячо -юнацької спортивної школи. За інформацією директора ДЮСШ, голови районної ради ФСТ «Колос» на громадських засадах, Вадима Лобинцева , у змаганнях брали участь 12 команд , які боролися за перемогу в 4 групах . За результатами зіграних матчів вісімки найсильніших команд склали: « ВМФ » (сел. Приазовське ) , «Молоді регіони » (сел. Приазовське ) , « Корсак » -1 (с. Богданівка) , « Корсак » -2 » ( с.Богданівка ) , « Розівка » (с. Розівка ) , ДЮСШ » -1 (сел. Приазовське ) , « ДЮСШ » -2 (сел. Приазовське ) і команда сел. Нововасилівка . До півфіналу дісталися три приазовський збірні - « ДЮСШ » -1 , « ВМФ » , «Молоді регіони» та команда з Нововасилівка . У принципових поєдинках успіх супроводив команді « ВМФ » з райцентру , а також Нововасилівським спортсменам. Фінальна гра стала прикрасою турніру. У серії післяматчевих пенальті нововасилівці виявилися сильнішими і в результаті відвезли додому кубок.
Переглядів: 569 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0