Головна » 2021 » Лютий » 8 » Продовжуються змагання з паркового волейболу серед сільських школярів.
12:39
Продовжуються змагання з паркового волейболу серед сільських школярів.
На змагання змішаних пар прибули представники дев`яти громад області (таблиця попередніх ігор у підгрупах додається). Боротьбу у фіналі, за коловою системою, вели три переможця підгруп: команди Вільнянська, Гуляйпілля та Якимівки. Yes В підсумку перші , підопічні Віталія Гирі, вигравши очні поєдинки у своїх конкурентів стали переможцями турніру. У складі переможців виступали: Кирило Собещук, Микита Дубяча, Микита Петрічко, Маргарита Скуйбіда, Лілія Боровик та Ксенія Коновалова. Друге місце за командою з Гуляйпілля. Третє посіли якимівці. Yes Переможці та призери нагороджені медалями та грамотами обласного товариства "Колос". Наступні змагання 13 лютого 2021 року відбудуться в місті Василівка - Кубок з паркового волейболу серед юнаків. Громадська організація "ВФСТ "Колос" у Запорізькій області" висловлює вдячність дирекції КЗ "Василівська гімназія "Сузір`я" за сприяння в проведенні обласних заходів. Yes Yes Yes
Переглядів: 150 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0