Головна » 2011 » Квітень » 18 » Oсобиста першість облорганізації ВФСТ «Колос» з шахів серед чоловіків та жінок
12:21
Oсобиста першість облорганізації ВФСТ «Колос» з шахів серед чоловіків та жінок

Минулих вихідних в м. Дніпрорудне  Василівського  району проводилась особиста першість обласної  організації ВФСТ «Колос» з шахів серед чоловіків та жінок. Першість у чоловіків виграв  кандидат у майстри спорту  Нурлигаянов Ян(м. Дніпрорудне) , друге місце посів оріхівський спортсмен  , КМС ,Діброва Дмитро , третє –Єрмолкевич Олексій . У дівчат перше місце здобула  Худолій Юлія –Василівський район. Висловлюємо вдячність профкомітету залізорудного комбінату м. Дніпрорудне , які  забезпечили призерів змагань цінними призами та управління у справах сімї. молоді та спорту за фінансові витрати пов’язані з проведенням змагань.

Переглядів: 489 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0