Головна » 2011 » Травень » 24 » Обласна спартакіада ВУЗів I-II рівнів акредитації Мінагрополітики України фінішувала.
15:29
В м. Приморську 19-20 травня відбулись змагання з легкоатлетичного кросу . Юнаки змагалися на дистанціях 2 та 3 км., дівчата – 500м. та 1км. У дівчат перемогли Старченко Вікторія (Ногайський коледж) та Гогунська Анастасія (Мелітопольський коледж) відповідно з результатами 1,31,0 та 3хв. 31,5сек. У юнаків беззаперечним лідером був Новіков Роман з Мелітополя, який перший на дистанції 2000м. з результатом 6хв. 16,9сек. Саклаков Євген (Бердянський коледж) з результатом 11хв. 19сек. переміг на дистанції 3000м. В командному заліку перемогли мелітопольці, другі – Ногайський коледж, треті - Оріхівський сільськогосподарській технікум.
Призери в індивідуальних видах були нагороджені грамотами та медалями обласної організації ВФСТ «Колос».