Головна » 2021 » Травень » 17 » Обласна спартакіада сільських школярів відновилися змаганнями з дзюдо та паркового волейболу
13:51

В суботу місто Вільнянськ приймало учасників XXX ювілейної обласної спартакіади сільських школярів, яку проводить Громадська організація "ВФСТ "Колос" у Запорізькій області" під девізом "Хто ти , майбутній олімпієць?". Змагались дзюдоїсти 2006-2007 рр.н. та команди дівчат з паркового волейболу. Yes Шість команд волейболістів виборювали нагороди спартакіади. Беззаперечними фаворитами були команди господарів та Якимівської громади, але з цим не погодилась команда Михайлівської ОТГ, яка в очному поєдинку зуміла обіграти якимівців з рахунком 2-1 і вийшла до фіналу, де все ж таки поступилась господарям,в підсумку посівши другу сходинку. Перше місце вибороли спортсменки Вільнянської міської ДЮСШ. Yes Третє місце у якимівських волейболісток. Не менш запеклими були і поєдинки борців. Шість команд приймали участь у змаганнях. Yes Слід відзначити відмінну підготовку спортсменів з Вільнянська (тренер Юрій Панасенко), Більмацької ДЮСШ ( тренер Станіслав Береговий) та Таврійської об`єднаної громади (тренер Віктор Зотов). Ці команди в такому ж хронологічному порядку і посіли призові місця в комплексному заліку обласної спартакіади. Yes Всі гравці-призери в парковому волейболі та призери у вагових категоріях серед юнаків та дівчат були нагороджені грамотами та медалями . Відкриття змагань та нагородження проводили голова обласної організації ВФСТ "Колос" у Запорізькій області " Анатолій Земляков, заступник Вільнянського міського голови Віктор Плахотя та директор Вільнянської міської ДЮСШ Ігор Пілявський. Yes Наступний вид програми обласної спартакіади - парковий волейбол юнаки, 23 травня смт. Якимівка.

Переглядів: 202 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0