Головна » 2014 » Вересень » 26 » Мелітопольський «Спартак» – переможець обласного турніру з футболу.
12:56
Мелітопольський «Спартак» – переможець обласного турніру з футболу.
21 вересня в селищі Нововасилівка Приазовського району Запорізькою обласною організацією ВФСТ «Колос» було проведено відкритий обласний турнір з футболу у форматі (8х8) серед юних футболістів 2004-2005 рр.н.., в якому прийняло участь 6 команд: «Темп» з Енергодару, «Колос» (с.Червоноармійське Якимівського району), «Спартак» (Мелітополь), «Олімпієць» з Приморську, ДЮСШ «Дизеліст» ( місто Токмак) та команда місцевої ДЮСШ (сел.Приазовське). Перед початком змагань голова обласного «Колоса» Анатолій Земляков подяками за вагомий внесок в розвитку фізичної культури та спорту відзначив директора місцевої ДЮСШ Вадима Лобинцева, тренера-викладача з футболу Юрія Рибальченка, голову батьківського комітету Ганну Міхову, ветерана спорту Ігоря Лосенка та спонсора і фаната місцевої команди Олександра Дьякова. Окремою грамотою управління фізичної культури, молоді та спорту Запорізької облдержадміністрації був удостоєний директор стадіону та великий патріот своєї справи Василь Стоялов. Приємно також відзначити, що всі команди одержали по два чудових торти від кандидатів у депутати територіального виборчого округу. Що до самого турніру, то він пройшов на досить високому рівні. Чудовий трав`яний газон стадіону «Літейщик» дав змогу юним футболістам продемонструвати всі свої футбольні якості. Залучившись підтримкою численних глядачів, місцева команда виграла два матчі в своїй групі та вийшла до фіналу, де її чекала більш серйозна та досвідчена команда з Мелітополя, яка також не без проблем посіла першу сходинку в своїй групі. Фінальна дуель виявилась дуже напруженою та цікавою, з безліччю гольових моментів біля обох воріт. Але один влучний постріл наприкінці матчу мелітопольського нападника Богдана Костика, який в підсумку став кращим бомбардиром змагань, вирішив долю поєдинку. В підсумку 1-0 за «Спартаком» з Мелітополя (тренер Олександр Науменко), який і став переможцем обласного турніру. Господарі (тренер Юрій Рибальченко) – срібні призери. За третю сходинку «Темп» з Енергодару (тренер Денис Шопов) переграв нещодавно створену команду «Колос» з Якимівського району (тренер Володимир Костишак). Переможець був нагороджений яскравим Кубком, призери медалями та дипломами Запорізької обласної організації. Кращі гравці турніру були відзначені грамотами та індивідуальними призами. Таблиця результатів даних змагань наведена нижче:
Переглядів: 597 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0