Головна » 2012 » Лютий » 15 » Легка атлетика
15:17
Легка атлетика

Суми 12-13 лютого 2012 р.
В цьогорічних змаганнях на призи олімпійського чемпіона Афін у 2004 році зі штовхання ядра Юрія Білонога, взяли участь півтисячі юнаків та дівчат з України, Росії та Білорусі. На турнірі вони виборювали майже півсотні комплектів нагород у бігових та технічних видах легкої атлетики у трьох вікових категоріях, від 15 до 18 років.
Вдало виступили на цих змаганнях єдині представники від Запоріжжя - районна ДЮСШ «Колос».
Світлана Омельченко посіла перші місця на дистанціях 1500 та 3000 метрів, Ерьоменко Дмитро був першим на трьохкілометровій дистанції та третім на 1500 метрів.
На двохсотметрівці Марія Кришкіна з результатом 26,21 сек. була другою, а на 60-ти метрівці ( 8.13 сек.)- третьою.
Ксенія Лактіонова посіла третє місце на дистанції 200 метрів з результатом 26,42 сек.
Займаються спортсмени під керівництвом заслуженого тренера України Олександра Свириденка.
Переглядів: 603 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0