Головна » 2020 » Жовтень » 1 » Юні борці визначали найкращого у змаганнях обласної спартакіади.
10:16
Юні борці визначали найкращого у змаганнях обласної спартакіади.
Вчора в приміщенні Якимівського фізкультурно-спортивного комплексу Якимівської ОТГ юні борці з п`яти районів та ОТГ області виборювали медалі на змаганнях з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н. в залік XXІХ обласної спартакіади сільських школярів "Хто ти, майбутній олімпієць?, присвяченої 70-річчю з Дня утворення Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», яку проводить ГО «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області». Yes На відкритті змагань учасників спортивного дійства вітали в.о. голови Якимівської селищної ради Максима Забари та голова обласного осередку спортивного товариства «Колос» Анатолія Землякова, який відзначив почесними грамотами ветерана Якимівського спорту Євгена Федоровича Подольського, тренера-викладача з вільної боротьби Михайлівської ДЮСШ Анатолія Момота, а також члена збірної Запорізької області з вільної боротьби Валерію Станчеву. Yes Що ж до самих змагань, то вони пройшли на високому організаційному рівні. В підсумку командну першість здобули господарі, спортсмени Якимівської ОТГ (директор Якимівського ФСК Володимир Костишак, тренер Георгій Дейнега), борці Мелітопольської районної ДЮСШ "Колос" (директор Сергій Коротков, тренер Олексій Ненько) посіли друге місце, бронзові нагороди вибороли юні борці з Приморської ОТГ (директор Приморської ДЮСШ Ігор Одинокий, тренери Олександр Галич, Геннадій Баришевський). Yes Yes Всі призери у вагових категоріях були нагороджені грамотами та медалями, а команди-призери – Кубками. Yes
Переглядів: 153 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0