Головна » 2019 » Жовтень » 7 » Чергові види змагань бокс ( юнаки) та волейбол (дівчата) приймав цієї суботи Вільнянський районний СФОК «Колос».
13:26
Підходить до завершення XXVIII обласна спартакіада серед сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», ініційована обласним Товариством «Колос». Yes Чергові види змагань бокс ( юнаки) та волейбол ( дівчата) приймав цієї суботи Вільнянський районний СФОК «Колос». У боксерів перше командне місце за господарями (тренер Руслан Шпитальов), друге місце посіли мелітопольські боксери, третє-спортсмени Запорізького району. У волейболі фаворити змагань, вільнянці, у фіналі поступились амбітній команді Кам`янсько-Дніпровського району, яка і виборола чемпіонство ( тренер Олена Грепечук). Третє місце посіли волейболістки Василівського району. Yes Переможці та призери у даних видах програми обласної спартакіади були нагороджені грамотами та медалями ГО «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області». Залишилось провести останні змагання з гирьового спорту, після якого і визначаться переможці та призери цьогорічної обласної спартакіади в комплексному заліку. А вже 10 жовтня ц.р., в м. Приморську змаганнями з легкоатлетичного кросу та настільного тенісу стартує XXX ювілейна спартакіада серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації, яка присвячена 70-річчю утворення ВФСТ «Колос». Yes Yes
Переглядів: 205 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0