Головна » 2014 » Березень » 31 » Чемпіоном Якимівського району з міні-футболу 2014 стала команда «Аскон»(сел.Якимівка)
11:49

З 15 по 22 березня в селищі Кирилівка,Якимівського району під егідою Якимівської федерації футболу проходила першість району з міні футболу. 14 команд району виборювали право стати переможцем змагань. Розподілені на дві групи (в кожній по сім команд) команди проводили матчеві зустрічі по коловій системі. З кожної групи вийшли по дві команди, які у стикових іграх визначали пару фіналістів. У фінальній дуелі зустрілись команди «Аскон» з Якимівки та «Лиман» (сел.Радивонівка-на фото). Сильнішою виявилась команда з райцентру(на фото нижче), яка у підсумку стала чемпіоном першості району. Третю сходинку посіла команда «Патріот»(на фото нижче) з села Володимирівка, яка у драматичному поєдинку обіграла «Переможець». Переможець та призери були нагороджені Кубком та медалями районного спортивного клубу «Колос»(голова Володимир Костишак-на громадських засадах). За даним посиланням можна подивитися нарізку моментів фінальльної зустрічі. http://www.youtube.com/watch?v=XHl8rNLM7YA Нижче наведено підсумкові таблиці та результати даних змагань. Група "А" група "В"

Переглядів: 541 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0