Головна » 2015 » Вересень » 25 » Запорізька дзюдоїстка - п'ята на чемпіонаті Європи
15:11
Запорізька дзюдоїстка - п'ята на чемпіонаті Європи
Спортсменка з селища Новомиколаївки Запорізької області Марія Скора допомогла збірній України потрапити в топ-10 команд континенту в категорії U-21. З 18 по 20 вересня в Оберварті (Австрія) завершився чемпіонат Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року. З числа 400 спортсменів з 41 країни, 14 представляли збірну України. У підсумковому командному заліку наші спортсмени зайняли сьоме місце, заробивши повний комплект нагород — золото, срібло і бронзу. Ще двом українцям вдалося стати п'ятими і двом - сьомими. Честь України захищала також вихованка Запорізької школи-інтернат спортивного профілю Марія Скора(вихованка Новомиколаївської ДЮСШ «Колос»). У ваговій категорії до 57 кг. дівчина посіла п'яте місце. Спортсменка провела на татамі п'ять поєдинків, три з яких виграла. Залишивши позаду суперниць з Росії і Великобританії, Марія поступилася майбутній віце-чемпіонці з Іспанії. В поєдинку за бронзу Марія поступилася британці.
Переглядів: 383 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0