Головна » 2018 » Березень » 26 » Визначено переможця фінальних змагань обласної спартакіади з футзалу!
13:13
Визначено переможця фінальних змагань обласної спартакіади з футзалу!
23-24 березня у спортивному залі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Таврія» міста Василівки пройшли фінальні змагання XXVII обласної спартакіади сільських школярів під гаслом "Хто ти, майбутній олімпієць?" з футзалу серед юнаків 2005-2006 років народження. Yes У фінальній стадії найсильнішого визначали п`ять кращих команд із таких районів області: Приморського, Мелітопольського Василівського, Вільнянського, Пологівського. Матчі проходили за коловою системою. В результаті проведених поєдинків переможцем обласної спартакіади з футзалу серед юнаків даної вікової групи стала команда Василівського району. Підопічні Андрія Мицика, не зазнавши жодної поразки, продемонстрували досить цікаву та змістовну гру. Yes Гідну конкуренцію василівцям склала команда Пологівського району (тренери Віктор Кулініч та Денис Удод), яка, набравши в підсумку 7 очок, заслужено посіла друге місце. Бронзові нагороди дістались спортсменам Приморського району (тренер Віктор Клименко). Переможець та призери були нагороджені грамотами та медалями обласного товариства «Колос». Yes Також індивідуальними дипломами були відзначені кращі гравці даних змагань. Ними стали: Ярослав Гаєвський (Вільнянський р-н), Владислав Чистов (Пологівський р-н), Кирило Дунець (Мелітопольський р-н), Іван Якубчик (Василівський р-н) та Артем Здоров (Приморський р-н). Yes Yes Yes Yes Yes Наступним видом програми обласної спартакіади Запорізькою обласною організацією ВФСТ «Колос» заплановано проведення змагань з вільної боротьби серед юнаків та дівчат.
Переглядів: 398 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0