Головна » 2017 » Травень » 15 » Вільнянські дзюдоїсти стали переможцями обласної спартакіади «Хто ти, майбутній олімпієць?»(+відео)
11:31
Цими вихідними на спортивній базі Вільнянської районної ДЮСШ «Колос» проходили змагання з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат в залік 26 обласної спартакіади серед сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?». П`ять районів області направили свої команди виборювати медалі першості, а це загалом понад 60 спортсменів. Всього ж цим видом спорту в п’яти ДЮСШ товариства «Колос» під керівництвом 10 тренерів займається 297 спортсменів. До складу національних збірних команд України у 2017 році зараховано чотирьох вихованців «Колоса». Це МСУ Марія Скора, МСУ Анастасія Борисенко, КМС Анна Прийма та КМС Артур Гладун. Паралельно з цими змаганнями проходив четвертий обласний турнір з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 2006-2007 рр.н., присвячений пам`яті великої людини, мецената багатьох спортивних заходів Володимира Гейко. На урочистому відкритті учасників вітали:голова Вільнянської районної ради Андрій Салякін, міський голова Наталя Мусієнко, голова Вільнянського СФОК «Колос» Ігор Пілявський та голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України Анатолій Земляков. Щодо поєдинків, то вони майже всі проходили в безкомпромісній спортивній боротьбі. Переможці та призери у всіх вагових категоріях були нагороджені грамотами та медалями обласної організації ВФСТ «Колос» . Переможцем обласної спартакіади у командному заліку стала збірна Вільнянського району, друге місце виборола команда Мелітопольського району, третє місце у дзюдоїстів Більмацького району.
Переглядів: 451 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0