Головна » 2020 » Вересень » 29 » Ветерани змагались на ІІ-х обласних спортивних іграх.
13:53
Ветерани змагались на ІІ-х обласних спортивних іграх.
26 вересня селище Веселе гостинно зустрічало учасників других обласних спортивних ігор серед ветеранів. Yes На урочистій церемонії відкриття господарі підготували музичні поздоровлення учасникам, привітання прозвучали від селищного голови Петра Кияшка та голови обласного осередку спортивного товариства «Колос» Анатолія Землякова. З нагоди 70-річчя з Дня утворення Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» грамотами обласного товариства було відзначені: тренер-викладач з настільного тенісу Михайлівської ДЮСШ Нона Малик, голова Гуляйпільської райорганізації ВФСТ «Колос» Сергій Гебель, Yes ветеран товариства Володимир Пержинський. Що ж до самих змагань, то програма спартакіада складалась з 6-ти видів : - волейбол (чоловіки); - міні-футбол (чоловіки у двох вікових групах); - настільний теніс (чоловіки та жінки); - шашки (чоловіки та жінки), - шахи ( чоловіки та жінки), - дартс ( жінки). У змаганнях з міні-футболу в категорії 45+ перемогла «Таврія з міста Василівки, друге місце у Плодородненської ОТГ, третє- у Оріхівської ОТГ. У віковій категорії 55+ сильнішими виявились ветерани Приморської ОТГ, срібні нагороди дістались команді Гуляйпільської міської ОТГ, бронза - у футзалістів з м. Василівки. Yes У волейбольних баталіях найсильнішого визначали чотири команди. У підсумку перша сходинка за волейболістами команди-господаря майданчику, друга - у дніпрорудненців, третє місце вибороли спортсмени Кирилівської ОТГ. В змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків не було рівних Валерію Киму, у жінок- Ноні Малик. В шашках у чоловіків найсильнішим виявився Роман Сердяєв з Кирилівської ОТГ, Yes у жінок – Надія Левченко з Гуляйпільської ОТГ. Перше місце з шахів підкорилося Сергію Пахомову з Веселого, у жінок перемогла Надія Левченко. У змаганнях з дартсу переможцем стала Наталя Каширіна з Кирилівської ОТГ. Команди, які посіли призові місця з волейболу та міні-футболу, були нагороджені грамотами та Кубками, їх гравці – медалями, а учасники - переможці і призери в особистих першостях спартакіади були удостоєні індивідуальних грамот та медалей, про які попіклувались господарі. Yes Загалом змагання пройшли на високому організаційному та професійному рівні з дотриманням усіх карантинних вимог.
Переглядів: 177 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0