Головна » 2014 » Грудень » 25 » Ветерани міста Енергодар в котрий раз стають переможцями обласного турніру з футзалу.
10:00
20 грудня в спорткомплексі міста Токмак відбувся відкритий обласний турнір з футзалу серед ветеранів (40+), організатором якого виступила Запорізька обласна організація ВФСТ «Колос». Участь в змаганнях прийняло 7 команд : дві місцеві , дві команди, які представляли місто Василівку, команди з міст Енергодару, Мелітополя та ветерани Приморського району. В групі «А» , де змагалися три команди сильнішими виявилися ветерани міста Токмак – команда «Ветеран ФК Токмак-1».Вони і вийшли до фіналу змагань. В групі «В» точилася досить серйозна та запекла боротьба. Але все ж фаворити турніру ( команда «Ветеран» з Енергодару) показали в цей день свою найкращу гру, перемігши своїх суперників по групі, та вийшли до фіналу. В матчі за третю сходинку, як не дивно, зустрілися дві василівські команди – «Таврія» та «Влада-Ветеран». Своєрідне «дербі» виявилось вдалим для «Таврії», яка з рахунком 2-0 одержала перемогу над опонентами та завоювала третє місце турніру. У фіналі навіть шалена підтримка місцевої «торсиди» на трибунах не допомогла перемогти команді-господарці досвідчених ветеранів з Енергодару, які в черговий раз продемонстрували свій величезний клас та стали переможцями обласного турніру з футзалу, перемігши з рахунком 2-0 токмачан. На церемонії нагородження голова Токмацької міської федерації футболу Яків Очкаленко подякував всім учасникам змагань за те свято футзалу, яке вони подарували всім прихильникам цього виду спорту, та нагородив всіх призерів Кубками та дипломами обласного товариства «Колос». Результати та турнірні таблиці обласного турніру наведені нижче:
Переглядів: 513 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0