Головна » 2019 » Вересень » 26 » В Приморську відбулись змагання обласної спартакіади з футболу
13:06
В Приморську відбулись змагання обласної спартакіади з футболу
21-22 вересня у місті Приморську Запорізької області пройшли обласні змагання з футболу серед юнаків 2005-2006 років народження в залік XXVIII обласної спартакіади сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», яка проводиться під егідою Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» . Yes У змаганнях прийняли участь 10 команд: Приморської та Кирилівської ОТГ, Вільнянського, Василівського, Михайлівського, Пологівського, Чернігівського, Більмацького, Розівського та Мелітопольського районів. Команди були розподілені на три групи. Матчі за коловою системою проходили на двох стадіонах. В результаті зіграних поєдинків переможцями своїх груп стали команди Мелітопольського, Василівського та Пологівського районів. Сильнішими у фіналі виявились «василівці» - підопічні Андрія Мицика, які у підсумку і стали переможцями обласної спартакіади. Yes Другу сходинку посіла команда з Пологівського району (тренери Денис Удод та Віктор Кулініч), Yes бронзовим призером стали мелітопольські футболісти (тренери Олександр Перебийніс та Володимир Федорець). Господарі майданчику під керівництвом Віктора Клименка та Владислава Хіцая посіли четверту сходинку змагань. Yes Наступним видом спартакіади будуть змагання з футболу у форматі (8х8), які відбудуться 28-29 вересня в селищі Михайлівка. Yes
Переглядів: 266 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0