Головна » 2018 » Квітень » 2 » В Новомиколаївці пройшли змагання особистої першості з настільного тенісу(+відео)
10:31
Минулої суботи районний цент Новомиколаївка приймав учасників особистої першості Громадської організації «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області» з настільного тенісу серед чоловіків та жінок. У першості мали змогу приймати участь представники сільських та селищних рад, сільських та селищних територіальних громад, учні ДЮСШ не молодше 2003 р.н. Не програвши жодної зустрічі, у чоловіків впевнено переміг представник Розівського району Сергій Камінський. Друге місце посів учень Новомиколаївської ДЮСШ Павло Нечет, третє - Григорій Козаков, тренер-викладач з настільного тенісу місцевої ДЮСШ . У жінок, одержавши всі перемоги, перше місце заслужено посіла Валерія Вишняк, другу сходинку зайняла Каріна Козак ( сел.Новомиколаївка) , бронза у Олени Чігрін з Приморського району. Всіх призерів голова обласної організації «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області» Анатолій Земляков нагородив грамотами та медалями. В номінації «За волю до перемоги» були відзначені: Наталія Каширіна ( Кирилівська об’єднана територіальна громада) та Вадим Гришечко ( Розівський район). Всі учасники висловили вдячність за організацію змагань з побажаннями не забувати про цей доступний та популярний серед сільського населення вид спорту . Теніс фото.jpg
Переглядів: 452 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0