Головна » 2018 » Вересень » 10 » У змаганнях обласної спартакіади з футболу(8*8) перемогу здобула команда Приморського району.
10:50
07-08 вересня в селі Братське Михайлівського району Запорізької області проходили чергові змагання XXVІІ відкритої обласної спартакіади серед сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з футболу у форматі 8х8 серед юнаків 2006-2007 років народження. Yes Цього року у змаганнях прийняли участь дванадцять команд з районів області: Василівського, Чернігівського, Пологівського, Приморського, Розівського, Великобілозерського, Михайлівського, Приазовського, Мелітопольського, Вільнянського, Плодородненської та Кирилівської ОТГ. Матчі в чотирьох групах проходили за коловою системою. В результаті запеклих поєдинків переможцями своїх груп стали команди з Пологівського, Приморського, Мелітопольського та Розівського районів. У півфінальних матчах пологівські та приморські футболісти здолали своїх суперників у серії післяматчевих пенальті. У фінальному двобої сильнішими виявились «приморці», таким чином здобувши золоті нагороди змагань (тренер Владислав Хіцай). Yes «Пологівці» стали другими (тренери Віктор Кулініч та Денис Удод). Yes Третю сходинку посіла команда Мелітопольського району (тренери Олександр Перебийніс та Володимир Федорець) Переможця та призерів змагань голова обласного товариства «Колос» Анатолій Земляков нагородив кубками, медалями та грамотами, а кращі гравці були відзначені індивідульними призами та дипломами.
Переглядів: 423 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0