Головна » 2019 » Вересень » 30 » У змаганнях обласної спартакіади перемогли господарі майданчику
11:28
У змаганнях обласної спартакіади перемогли господарі майданчику
Завершились змагання з футболу(8х8) серед юнаків 2007-2008 рр.н. в залік XXVII обласної спартакіади серед сільських школярів "Хто ти, майбутній олімпієць?", які проходили в селищі Михайлівка 28-29 вересня. Yes Дев`ять команд виборювали призові нагороди та кубок переможця. В підсумку до фінальної трійки потрапили команди Михайлівської і Пологівської ДЮСШ та команда Кирилівської ОТГ. Yes Yes В такому ж порядку вони і посіли призові місця. Місця з 4 по 6 розподілились наступним чином: 4 місце – Василівський р-н, 5-Приазовський р-н, 6-Більмацький р-н. Гравці-призери отримали медалі та грамоти, а команда Михайлівської ДЮСШ- Кубок переможця. Yes Yes Yes З нагоди Всеукраїнського Дня фізичної культури та спорту, який відзначали нещодавно, почесною грамотою ГО ВФСТ "Колос" було відзначено тренера-викладача з футболу Михайлівської ДЮСШ Сергія Хорошуна , Yes а подяка була вручена члену президії ГО "ВФСТ "Колос" у Запорізькій області", ветерану товариства "Колос" Володимиру Чабану. Yes Наступні види змагань обласної спартакіади з волейболу серед дівчат та боксу серед юнаків пройдуть вже цих вихідних в місті Вільнянськ.
Переглядів: 247 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0