Головна » 2016 » Квітень » 11 » Свято тенісу в Дніпрорудному пройшло на найвищому рівні.
15:04
Свято тенісу в Дніпрорудному пройшло на найвищому рівні.

10 квітня в будинку культури «Гірник» міста Дніпрорудне Василівського району, Запорізької області відбулись змагання обласної першості з настільного тенісу. В даних змаганнях, організатором яких виступила Запорізька обласна організація ВФСТ «Колос» , прийняло участь 9 команд сільських районів (склад команди: 2 чоловіки та одна жінка). Ігри в підгрупах проводились за коловою системою із п’яти партій до трьох перемог. З кожної групи до фіналу вийшли по три найкращі команди, які визначали найсильнішого в особистих зустрічах. В результаті запеклих та напружених поєдинків переможцем командної першості стала команда з Василівського району,сформована на базі спортсменів міста Дніпрорудне (склад команди: Дмитро Абросімов, Олег Латипов). Друге місце, поступившись одним заліковим балом майбутньому переможцю, посіла перша команда Новомиколаївського району у складі Сергія Бойченка, Григорія Казакова та Валерії Вишняк. Бронзові нагороди виборола друга команда Новомиколаївського району (склад: Ігор Біленко, Віктор Єнюков, Каріна Козак). Далі місця розподілились наступним чином : 4 місце – Михайлівський р-н, 5 – Пологівський р-н, 6- Приазовський р-н, 7-Розівський р-н, 8-Оріхівський р-н, 9 – Запорізький р-н. Своєю грою приємно вразили ветерани настільного тенісу : Віктор Єнюков з Новомиколаївського району та Олексій Хабло з Михайлівського району. Голова Запорізької обласної організація ВФСТ «Колос» Анатолій Земляков відзначив високий рівень змагань та підготовку спортсменів та нагородив команди-призери медалями та грамотами.

Переглядів: 447 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0