Головна » 2016 » Червень » 22 » Свято пляжного волейболу в Оріхові пройшло на високому рівні.
14:07
Свято пляжного волейболу в Оріхові пройшло на високому рівні.

18-19 червня в місті Оріхів проходив відкритий обласний турніру з пляжного волейболу «Конка-2016». Щорічно ці змагання,засновником та головним спонсором яких являється приватний підприємець Олександр Онщенко, проводяться згідно календарного плану обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України з метою популяризації та розвитку пляжного волейболу серед сільських жителів. Також вони були приурочені дню заснування Міжнародного олімпійського комітету та відзначення Олімпійського дня в Запорізькій області. На відкритті заходу учасників спортивного дійства вітали: перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Цибулько, керуюча справами виконкому міської ради Олена Піщанська, завідувач сектору молоді, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Зоряна Свириденко, голова Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» Анатолій Земляков, настоятель Оріхівської Свято-Стефанівської церкви Микола Дружич та головний суддя змагань – Пономаренко Кирило (м. Бердянськ). У турнірі прийняли участь 35 команд з різних міст країни та області: Запоріжжя, Києва, Харкова, Маріуполя, Бердянська, Дніпрорудного, Вільнянська, Поліг, Оріхова та селища Веселого. Змагання проходили по таким віковим категоріям: чоловічі - до та понад 40 років; жіночі – від 16 років та старші. Найсильнішими у категорії чоловіки до 40 років стала команда «Білочка», що представляла Київ (Нікіта Каліберда та Андрій Авраменко). Друге місце посіла команда «SKV» із Запоріжжя (Олег Савчук, Юрій Докашенко), третє місце здобула місцева команда з Оріхова (Даниїл Анохін та Ігор Тимець). У категорії 40 років і старші перше місце виборола команда «Кураж» із Запоріжжя (Сергій Дятел, Віталій Фьодоров), друге місце посіла команда «Ізвестія» з селища Веселого Запорізької області (Віталій Фуклєв, Сергій Бендуженко). Третю сходинку дісталась також Запорізькій команді «Болтат» (Тимур Ханзін та Віталій Іванов). У змаганнях жінок перемогу виборола пара із Запоріжжя (команда «Максимум» - Анна Васільєва та Людмила Лапікова). Срібні та бронзові нагороди дістались команді «Вільнянськ-1» та Вільнянськ-2» з однойменного міста (Анастасія Стародубцева та Катерина Грузкова, Фоменко Вікторія та Скуйбіда Валерія). Всіх переможців та призерів було нагороджено кубками, медалями та грамотами. Кращим гравцем серед чоловіків до 40 років став Ігор Тимець, кращим гравцем серед чоловіків 40+ став Віталій Фьодоров, серед жінок – Людмила Лапікова. Також пам’ятними кубками було відзначено: Олександра Журавського, як самого найстаршого учасника турніру; Алі Алієва, як найактивнішого та найкращого вболівальника. Від міської ради, за особисті спортивні досягнення грамотою був нагороджений перспективний волейболіст з Оріхова Данило Анохін. Велику підтримку в організації та проведенні турніру забезпечив Віктор Жильцов – тренер відділення з пляжного волейболу Запорізької обласної комплексної ДЮСШ «Колос». Спортсмени його команди також приймали участь у даних змаганнях, показавши достойні результати.

Переглядів: 683 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0