Головна » 2015 » Липень » 23 » Спортсмени Запорізької області вибороли третє місце на Всеукраїнських змаганнях
11:29
Спортсмени Запорізької області вибороли третє місце на Всеукраїнських змаганнях
З 17 червня по 20 липня в м. Скадовську Херсонської області на однойменній навчально-спортивній базі ВФСТ «Колос» АПК України відбулися Всеукраїнські змагання першості ВФСТ «Колос» АПК України з важкої атлетики під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» 2015 року серед дівчат та юнаків 2000-2003 років народження, учнів позашкільних навчальних закладів ВФСТ «Колос» АПК України. У змаганні взяли участь 128 юних важкоатлетів - колосовців (30 дівчат і 98 юнаків) з 14 областей України, у тому числі 2 команди з Луганської області. Нашу область представляли в основному вихованці Кам`янсько-Дніпровської районної ДЮСШ «Колос» та окремі спортсмени з Михайлівської та Мелітопольської дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Враховуючи те, що команда Запорізької області два роки поспіль виборювала призове загальнокомандне місце на цих змаганнях, сподівання на вдалий виступ були і в цьому році. І вони виправдалися, коли в останній день змагань завдяки гарним особистим результатам наша команда в підсумку виборола третє загальнокомандне місце. Таблиця усіх результатів командної першості: В особистому заліку наші спортсмени показали наступні результати: Тініна Євгенія 4 місце, Жукова Анжеліка 2 місце , Байша Віктор 1 місце ,Цимбал Олексій 5 місце – тренер Жуков О.;Денисова Ольга 2 місце, Денисова Діана 2 місце – тренер Низовой Є.; Бочаров Олександр 1 місце, Пержинський Марк 1 місце – тренер Меліхов Л.; Сєргєєв Олександр 1 місце – тренер Марсавін В.; Глянько Дмитро 2 місце – тренер Глянько О. Команди, що посіли І – ІІІ місця у командній першості були нагородженні пам’ятними призами (кубками) і дипломами відповідних ступенів ВФСТ «Колос» АПК України, чемпіони в особистій першості золотими медалями, дипломами І ступеню, срібні і бронзові призери відповідними медалями і дипломами ВФСТ «Колос» АПК України. Це досягнення - плідна та успішна робота сільських тренерів, які на протязі останніх років досягають бажаних результатів, в тому числі і остання бронзова нагорода на чемпіонаті України молоді віком до 23 років Ганни Панової, яка теж починала з таких пошукових змагань. Будемо сподіватись на подальші успіхи та нові таланти, які безумовно є .
Переглядів: 455 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0