Головна » 2017 » Липень » 25 » Показали чудовий результат!!! Підсумки участі виступів команд Запорізького «Колоса» на всеукраїнських змаганнях з футболу в місті Скадовськ.
11:26
З 22 червня по 23 липня поточного року в м. Скадовську Херсонської області на однойменній начально-спортивній базі ВФСТ «Колос» АПК України відбулися Всеукраїнські змагання першості та Кубку ВФСТ «Колос» АПК України з футболу «Золотий колос України» 2017 року серед команд юнаків та дівчат, учнів позашкільних навчальних закладів ВФСТ «Колос» АПК України. Запорізьку обласне товариство «Колос» представляло 7 команд у різних вікових категоріях: «ДЮСШ» (м.Приморськ, тренери Віктор Клименко та Олег Іорганський) - у двох вікових категоріях; «ДЮСШ» (м.Пологи, тренери Віктор Кулініч та Денис Удод); «Стем-ДЮСШ» (сел.Приазовське, тренери Вадим Лобинцев та Юрій Ярмошенко); ЗОК ДЮСШ «Колос» (с.Заповітне К-Дніпровського р-ну, тренери Олексій Калінін та Ігор Котик); «Енергія» (м.Енергодар,тренер Сергій Ліпатніков) та одна команда дівчат ЗОК ДЮСШ «Колос» (с.Інженерне Пологівського р-ну, тренер Віталій Тоцький). В результаті проведених змагань найкращий результат серед наших команд показали футболісти Приазовського «Стем-ДЮСШ»(тренери Вадим Лобинцев та Юрій Ярмошенко), які у віковій категорії юнаків 2005-2006 років народження стали чемпіонами Кубку ВФСТ «Колос» АПК України з футболу «Золотий колос України». У фінальній битві наші хлопці в серії післяматчевих пенальті перемогли команду з Херсонської області. Чемпіонами стали: Міхов Антон, Шеставін Євген, Соколюк Данило, Зюмкін Данило,Тупик Єгор, Семернин Давид, Янченко Єгор, Шевченко Іван, Мириленко Данило, Паршин Андрій, Одинцов Микита, Подріз Данило, Лосенко Павло. У змаганнях першості ВФСТ «Колос» АПК України з футболу «Золотий колос України» в цій же віковій категорії команда Приморської ДЮСШ (тренери Віктор Клименко та Олег Іорганський) з поміж 8 команд посіла 5 місце. Достойний результат серед 10 команд-учасниць у віковій категорії 2002-2003 рр.н. показала команда дівчат ЗОК ДЮСШ «Колос», посівши четверту сходинку. У віковій категорії юнаків 2004 року народження та молодше чемпіоном Кубку ВФСТ «Колос» АПК України з футболу «Золотий колос України» стала ще одна команда із Запорізького краю – ЗОК ДЮСШ «Колос (с.Заповітне К-Дніпровського р-ну, тренери Олексій Калінін та Ігор Котик), яка стала сильнішою з поміж 13 команд-учасниць. Володарями кубку стали: Бондарь Микола, Касарім Олександр, Макаренко Павло, Рубан Євген, Соколов Андрій, Тарасенко Богдан, Маковійчук Владислав, Поздняков Євген, Толок Гліб, Тищенко Денис Басовський Дмитро, Самойленко Євген, Івахін Кирило Михальчук Сергій. У змаганнях юнаків 2003 р.н. взагалі дві команди з нашої області показали чудовий результат серед 13 команд-учасниць. Команди Приморської та Пологівської ДЮСШ, пройшовши групову стадію змагань, здолали своїх суперників у чвертьфіналі та півфіналі. Таким чином обидві наші команди виборювали право стати володарем Кубку у фіналі. Сильнішими виявилися приморці. Підопічні Віктора Клименка та Олега Іорганського перемогли пологівців з рахунком 3-0.Склад переможців: Сапутін Олександр, Гогунський Кирило, Ліпаткін Ярослав, Григоров Ілля, Кравченко Дмитро, Ташев Данил, Кунчєв Олексій, Цвєтков Сергій, Волошин Сергій, Штенгелов Дмитр, Суржинський Олег, Марков Валерій, Аврамов Денис, Мачулян Іван, Шмойлов Андрій. Склад срібних призерів: Немировський Нікіта, Дяченко Віталій, Левшин Дмитро, Дибка Антон, Боговін Роман, Вєтров Ярослав, Бобіта Артур, Шибка Олексій, Онищенко Ярослав, Якименко Владислав, Бєлан Олексій, Дерев`янко Владислав, Гонтар Дмитро, Хован Анатолій, Чистов Владислав. Підготували команду Віктор Кулініч та Денис Удод. Можна впевнено стверджувати, що це один з найкращих показників представництва команд на змаганнях такого рівня. Виступ наших команд в порівнянні з минулим роком можна вважати дуже вдалим та достойним найвищих похвал. На закритті фінальних змагань головний суддя змагань Юрій Кондратьєв та головний секретар змагань Яна Шевченко привітали учасників із закінченням змагань від імені голови ВФСТ «Колос» АПК України Мендуся Олександра Петровича, нагородивши переможців та призерів змагань кубками, медалями, дипломами відповідних ступенів та особистими призами. Гімн України завершив парад-закриття змагань!
Переглядів: 908 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0