Головна » 2017 » Листопад » 29 » Підсумки ХХVIII обласної спартакіади студентів аграрних вищих навчальних закладів освіти І - ІІ рівнів акредитації у 2017 році
11:18

З метою підвищення рівня масової фізкультурно-спортивної роботи, широкого використання засобів фізичного виховання по покращенню здоров’я, поліпшенню працездатності студентів, виявлення сильніших спортсменів і колективів у 2017 році обласною організацією всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос“ проведена ХХVIII обласна спартакіада студентів вищих аграрних учбових закладів І - П рівнів акредитації. В цьогорічній спартакіаді взяли участь 4 учбових заклади області. Yes В обласних фіналах по 8 видам програми прийняло участь біля 250 спортсменів. У комплексному заліку XXVIII обласної спартакіади з результатом в 375 очок в черговий раз переміг ВСП «Мелітопольський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» ( директор -М.Д. Побігун, керівник фізвиховання - О.Г. Майдебура), друге місце, набравши 345 очок, посіли спортсмени ВСП «Оріхівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» (директор В.А.Наранович , керівник фізвиховання О. С.Крат), третя сходинка у ВСП «Ногайський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» м. Приморська ( директор – О.В.Герчінов , керівник фізвиховання – С.І.Єрмаков). Yes Yes Переможець та призери спартакіади будуть нагороджені пам’ятнимм кубками та дипломами облорганізації ВФСТ “Колос“ на засіданні Президії обласного товариства,яке відбудеться 7 грудня. Підсумкова таблиця після змагань наведена нижче: Yes Переможці обласних змагань брали участь у всеукраїнських змаганнях, де команда спортсменів Мелітопольського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету стала дворазовим переможцем Всеукраїнської спартакіади серед аграрних ВНЗ 1-2 рівнів акредитації з вільної боротьби, посіла 6 місце з гирьового спорту, 8 місця з легкоатлетичного кросу, баскетболу та міні-футболу серед юнаків. Ногайський коледж ТДАТУ посів 12 місце в змаганнях з настільного тенісу, 10 місце з гирьового спорту вибороли оріхівські студенти.