Головна » 2020 » Вересень » 1 » Переможцем обласної спартакіади «Хто ти, майбутній олімпієць?» з міні-футболу другий рік поспіль стає команда Приморської ОТГ
12:02
З 30 по 31 серпня в селищі Кирилівка на майданчику зі штучним покриттям місцевої ДЮСШ «Азовець» проходили чергові змагання XXІХ обласної спартакіади серед сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з міні-футболу серед юнаків 2009-2010 років народження. Цього року у даному виді спорту прийняло участь вісім команд. Yes Yes Матчі в двох групах проходили за коловою системою. В результаті запеклих поєдинків переможцями свої груп стали команди з Пологівського району та Приморської ОТГ. В іграх між ними сильнішими виявились останні (тренер Олег Іорганський ). Тож в підсумку «приморці» і стали переможцями обласної спартакіади з міні-футболу. Yes Підопічні Віктора Кулініча та Дениса Удода вибороли срібні медалі. Yes Третю сходинку, продемонструвавши наполегливість та характер, вибороли підопічні В`ячеслава Сергєєва - команда Вільнянського району. Yes Місця з четвертого по восьме розподілились наступним чином: 4 - Якимівська ОТГ; 5 - Мелітопольський р-н; 6-Приазовський р-н; 7-Кирилівська ОТГ 8-Михайлівська ОТГ. Переможця та команди-призери обласної спартакіади з міні-футболу голова обласного товариства «Колос» Анатолій Земляков нагородив медалями та грамотами.
Переглядів: 213 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0