Головна » 2015 » Листопад » 4 » Перемоги Пологівських спортсменів на Всеукраїнських змаганнях з пауерліфтінгу
15:25
Перемоги Пологівських спортсменів на Всеукраїнських змаганнях з пауерліфтінгу
31 жовтня та 1 листопада в місті Ладижин Вінницької області відбулися змагання кубку України з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи (без екіпірування). У цих змаганнях узяли участь 5 спортсменів Пологівської ДЮСШ. За сумою триборства чемпіоном у категорії до 70 кг. серед юнаків 14-15 років став Олександр Сіденко з результатом 360 кг. До речі, рекордами України є присідання 125 кг, жим лежачи 105 кг, сума триборства 360 кг. Серед юніорів у категорії до 100 кг ІІ місце посів Дмитро Корнєв із результатом 507 кг. У змаганнях жиму штанги лежачи наші спортсмени показали гарні результати. Володимир Бабич у ваговій категорії до 60 кг серед юніорів зайняв І місце з результатом 112,5 кг. Сергій Петренко в ваговій категорії до 75 кг серед юнаків 14-15 років посів І місце та встановив новий рекорд України з результатом 110 кг. Юрій Тоцький у ваговій категорії до 90 кг посів І місце з результатом 190 кг. За результатами змагань Пологівська команда спортсменів зайняла ІІІ загальнокомандне місце та була нагороджена кубком відповідного ступеня. Пологівські спортсмени та їх тренер Олег Плетінь висловлюють подяку генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» Андрію Чеберку та голові профспілкового комітету Світлані Пустовойтенко за фінансову підтримку участі команди у змаганнях. Газета "Районка" від 03.11.15 автор:Валентина Северин
Переглядів: 422 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0