Головна » 2017 » Жовтень » 5 » На призи районної газети! (+фото)
11:40
На призи районної газети! (+фото)
На стадіоні «Метеор» в Більмаку відбулися фінальні змагання на призи районної газети «Рідний край», присвячені 74-й річниці визволення нашого краю від нацистських окупантів. За перемогу боролися юнацькі команди «Вершина» з Вершини і «Зірка» з Білоцерківки та команди основного складу «Бізон-Тех» із райцентру Більмак й «Олімп» зі Смирнового. Їх підтримували вболівальники, тренери та спонсори. Юнаки змагалися першими. Перед початком матчу команди вишикувалися на полі, футболісти привітали один одного дружніми рукостисканнями і гра розпочалася. Обслуговувала матч бригада суддів: головний арбітр – Сергій Павлечко, бокові – Сергій Бордюг та Ігор Гвоздьов. Спочатку футболісти ніби розминалися, вивчаючи тактику суперників, та по черзі атакували ворота, а потім значно активізувалися. Та все одно - перший тайм завершився з рахунком 0:0. Було про що поговорити з підопічними наставникам обох команд, адже уважно стежили за грою юних футболістів їх тренери Анатолій Ротко з Вершини та Георгій Залозний з Білоцерківки. У другій половині матчу гра набрала темп, та гарні нагоди забити м'яч в обох команд не були успішними. Рахунок відкрив одинадцятиметровий штрафний удар, який влучно пробив у ворота «Зірки» Євген Слабишев. Це примусило активізуватися білоцерківців - ім вдалося перевести гру до воріт суперників, але рахунок не змінився - 1:0 - перемогу здобули футболісти команди «Вершина». До речі, ця команда і в минулому році виборола перехідний кубок районної газети «Рідний край». Yes Фіналістів привітали організатори турніру. Редактор газети «Рідний край» Костянтин Причиненко вручив перехідний кубок капітану команди «Вершина» Євгену Слабишеву та Почесну грамоту. Почесною грамотою за зайняте друге місце нагородили команду «Зірка». Її вручили капітану Владиславу Кириленку. Yes Юнаків привітала помічник народного депутата України Олександра Пономарьова - Ірина Єрмак та вручила обом командам футбольні м'ячі. Кращими гравцями змагань стали Артур Тарасенко з команди «Вершина» та Андрій Лазоренко із команди «Зірка». Їм вручили кубки «Кращий гравець» та подарунки від спонсора турніру – ПП «Бізон-Тех-2006». Yes Футболісти юнацької команди «Вершина» (зліва направо): сидять Микола САМОЙЛЕНКО Сергій ГУЦУЛЯК, Дмитро РАК, Дмитро БАРАБАН, Микола ЕМЕНДЖІ, Максим СЛАБИШЕВ, Максим ЧЕБУРАХІН, стоять спонсор команди Олександр Миколайович МАРЮХА, Андрій ДОНЦОВ, Руслан СУХОЛЕЦЬКИЙ, Артур КО-ЛОМОЄЦЬ, Євген СЛАБИШЕВ, Іван ІВАНОВ, Кирило ЛИТВИНЕНКО, Артур ТАРАСЕНКО, Віталій ПРОЦЕНКО, тренер Анатолій Миколайович РОТКО. Після невеликої перерви в гру вступили команди дорослих. Вболівальників на трибунах стадіону на той час побільшало. Футболісти за традицією вишикувалися на полі, привітали один одного і дещо змінена суддівська бригада розпочала матч. У цій грі головним арбітром був Сергій Бордюг, якому допомагали бокові – Сергій Павлечко й Георгій Залозний. У першому таймі гравці «Бізон-Тех» наполегливо атакували ворота «Олімпа», зосереджуючи гру біля воріт суперника. Але опоненти не здавалися. Гра ставала дедалі напруженішою. Це відчували вболівальники і підтримували команди, хвилювалися, коли спроби забити гол були невдалими. І ось на тринадцятій хвилині матчу гравець команди «Бізон-Тех»» Ігор Кацюба забив перший гол, відкривши рахунок! Гра ще більше пожвавішала, але все ж таки тайм завершився з рахунком 1:0 на користь райцентрівської ко-манди. Другий тайм був ще напруженішим. «Бізон-Тех» наполегливо атакував. І на першій хвилині другої половини гри Руслан Бардус забив гол у ворота «Олімпа» - 2:0. А в середині тайму відзначилися Владислав Мальований та Гліб Рябець - 4:0 - долю матчу було вирішено остаточно. Та це ще було не все - буквально на останній хвилині матчу футболіст команди «Бізон-Тех» Денис Понька забив ще один гол. В підсумку, переможцями гри з рахунком 5:0 вийшли футболісти з райцентру. Учасників фінального матчу привітав редактор районної газети «Рідний край» Костянтин Причиненко та вручив Почесні грамоти капітанам команд - «Бізон-Тех» Олексію Боровику та «Олімп» Річарду Саклакову, а також грошові премії! Yes За традицією, перехідний кубок переможцям вручив син редактора газети Олександра Кліценка, ім'я якого і носить цей приз - Олексій Кліценко. Кращими гравцями змагань стали Ігор Кацюба з команди «Бізон-Тех» та Річард Саклаков з команди «Олімп». Їм вручили кубки «Кращий гравець» та подарунки від спонсора турніру – ПП «Бізон-Тех-2006». Організатори щиро вдячні всім футбольним командам, які взяли участь у змаганнях на призи газети «Рідний край», тренерам, працівникам дитячо-юнацької спортивної школи, членам районної федерації футболу, спонсорам, які підтримують команди, народному депутатові О.С. Пономарьову та його помічнику І.О. Єрмак, ПП «Бізон-Тех-2006» та його керівнику Р.В. Кліценку. Особлива подяка завідуючому стадіоном «Метеор» Костянтину Поньці за підготовку футбольного поля та стадіону до змагань, допомогу в організації турніру. Подяка й працівникам поліції, медикам центру первинної медико-санітарної допомоги, шанувальнику футболу - приватному підприємцю М.Г. Черіпку за організовану торгівлю та звичайно усім вболівальникам. Yes Футболісти команди «Бізон-Тех» (зліва направо): стоять Олександр БУЗАЛО, Михайло ЛЬОВКІН, Владислав МАЛЬОВАНИЙ, Гліб РЯБЕЦЬ, Богдан ЛЄЩЕНКО, Олексій ОСТАПЕНКО, Максим БАНДУРКО, Руслан БАРДУС, Сергій ВАСИЛЬЄВ, тренер – Юрій Васильович ГОЛІНЬКО; сидять Ігор КАЦЮБА, Дмитро ПІГАЛКОВ, Денис ПОНЬКА, капітан – Олексій БОРОВИК, Артем БАРДУС.
Переглядів: 421 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0