Головна » 2017 » Грудень » 12 » На президії обласної організації ВФСТ «Колос» підбивали спортивні підсумки року та нагороджували переможців та призерів.
12:12
7 грудня 2017 року відокремлений підрозділ Центральної Ради ВФСТ «Колос» АПК України Запорізької обласної організації провів планове засідання президії . На порядку денному розглядалося багато питань, підбивалися спортивні підсумки 2017 року . Про підсумки проведення ХХVIII обласної спартакіади студентів аграрних вищих навчальних закладів освіти І - ІІ рівнів акредитації у 2017 році В цьогорічній спартакіаді прийняли участь 4 учбових заклади області. В обласних фіналах по 8 видам програми прийняло участь біля 250 спортсменів. У комплексному заліку XXVIII обласної спартакіади в черговий раз переміг ВСП «Мелітопольський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» (директор - М.Д. Побігун, керівник фізвиховання - О.Г. Майдебура); Yes друге місце посіли спортсмени ВСП «Оріхівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» (директор В.А.Наранович , керівник фізвиховання О.С.Крат); Yes третіми стали студенти ВСП «Ногайський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» м. Приморська (директор – О.В.Герчінов, керівник фізвиховання – С.І.Єрмаков) Yes Переможці обласних змагань брали участь у всеукраїнських змаганнях, де спортсмени Мелітопольського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету стала дворазовим переможцем Всеукраїнської спартакіади серед аграрних ВНЗ 1-2 рівнів акредитації з вільної боротьби, посіла 6 місце з гирьового спорту, 8 місця з легкоатлетичного кросу, баскетболу та міні-футболу серед юнаків. Ногайський коледж ТДАТУ посів 12 місце в змаганнях з настільного тенісу, 10 місце з гирьового спорту вибороли оріхівські студенти. Про підсумки проведення ХХVI обласної спартакіади сільських школярів «Хто ти, майбутній Олімпієць?» у 2017 році З метою розвитку масової фізичної культури та спорту, виявлення кращих спортсменів на участь у всеукраїнських змаганнях в 2017 році проводилась чергова ХХVI обласна спартакіада сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?» по 13 видам програми з 14 запланованих. В обласних фіналах спартакіади прийняло участь 1,5 тисячі спортсменів з 17 районів області. Кращі результати в ХХVI обласній спартакіаді сільських школярів у 2017 році у Вільнянської (голова районного СФОК «Колос» та директор районної ДЮСШ «Колос» І.А.Пілявський), Yes Мелітопольської (в.о.голови райспортклубу «Колос» та директор районної ДЮСШ С.С.Коротков) Yes та Василівської районих організаціях ФСТ «Колос» (голова фізкультурно-оздоровчого клубу Білка Р.О., директор ДЮСШ - Л.В. Аполосова), Yes які вибороли призові місця в комплексному заліку спартакіади та були нагороджені пам’ятними кубками і дипломами обласної організації ВФСТ «Колос». Хороші результати показали команди Приморського, Якимівського, Михайлівського та Більмацького районів. Нижче своїх можливостей виступили Пологівський та Чернігівський райони, незадовільні показники по участі в обласній спартакіаді у представників Оріхівського, Кам`янсько-Дніпровського та Гуляйпільського районів. Для здійснення спільної діяльності обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» по реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту в Запорізькій області та з метою залученню сільського молоді до активних занять фізичною культурою і спортом президією було погоджено календар двадцять сьомої спартакіади серед сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» на 2018 рік з обласним управлінням молоді, фізичної культури та спорту . Про підсумки участі спортсменів Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» у Всеукраїнських пошукових змаганнях серед сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?» З 15 по 18 червня в м. Скадовську стартували спортивні змагання Всеукраїнського фізкультурно спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» серед учнів позашкільних навчальних закладів спортивного профілю ВФСТ «Колос» АПК України. Прийняли участь у цих престижних змаганнях і спортсмени Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України. Збірна команда з боротьби вільної , під керівництвом тренерського штабу в складі Сергія Грепечука та Сергія Остапенка (К-Дніпровська районна ДЮСШ «Колос» ), Володимира Хоменка( Чернігівська ДЮСШ) та Геннадія Кирпіньова (Борцівський клуб «Токмак») знову в призерах. В командному заліку наші борці на другому місці, лише декілька очок не вистачило щоб обійти команду Херсонської області. Переможцями у своїх вагових категоріях стали: Мельник Дана ( в.к. 30 кг), Заручевська Анастасія ( в.к 32 кг.), Мартиненко Анастасія ( в.к.34 кг.), Лазорішинець Богдана ( в.к. 44 кг.), Мартиненко Анастасія( в.к. 30 кг.), Осипенко Діана ( в.к.37 кг.), Моїсеєнко Оксана ( в.к.37 кг.),- Борцівський клуб «Токмак». Сінча Андрій - 3 місце (в.к.) 66 кг.-Чернігівська ДЮСШ. Єрмолова Катерина - 3 місце (в.к. 30 кг.), Омельченко Анастасія-2 місце ( в.к. 32 кг.), Остапенко Катерина-3 місце ( 34 кг.), Куліш Валерія - 3 місце(40 кг.), Полякова Дарина-2 місце( 52 кг.), Бруснакова Христина-2 місце ( 57 кг.)- всі з Кам’янсько – Дніпровської РДЮСШ «Колос». Наступними в боротьбу вступили волейболісти. З поміж семи команд учасниць наша збірна сформована на базі Вільнянської ДЮСШ під керівництвом тренера Віталія Гирі, програвши тільки майбутнім чемпіонам з Чернівців, у матчі за бронзу з рахунком 2-1 перемогла львів’ян та посіла третє призове місце. Склад нашої команди: Хуторний Ігор ,Мамочкін Назар Романчук Ілля,Балабанов Олександр ,Зосімов Артем ,Собакар Дмитро, Основа Ростислав ,Позняков Антон,Хлюпа Іван ,Каргодін Віктор. З 30 червня по 02 липня в м. Переяслав Хмельницький пройшли спортивні змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2003 р.н.. Нашу область представляв один вихованець Новомиколаївської ДЮСШ Данило Котелевський (тренер-викладач Григорій Козаков), та посів друге місце.серед юнаків . З 13 по 18 листопада у селищі Ворохта Івано-Франківської області змагались боксери 2004-2005 р.р.н. Збірна команда обласної організації ВФСТ «Колос» , під керівництвом тренерів Руслана Шпитальова ( Вільнянська райДЮСШ «Колос» ), Андрія Щетініна (Кирилівська ДЮСШ «Азовець») та Євгена Парфьонова ( КЗ ЗРК «Запорізька районна ДЮСШ») не залишила жодного шансу командам з десяти областей України і впевнено посіла перше загальнокомандне місце здобувши 9 перших та одне друге місця. Переможцями у своїх вагових категоріях стали: Дмитро Заврин (72 кг.) , Сергій Бадло ( 52 кг.) ,Іван Романовський (75 кг.) - (Вільнянська районна ДЮСШ «Колос»); Тимофій Буханцов (44,5 кг.), Олександр Балабін (54 кг.), Роман Паршин(50 кг.),Олександр Лі( 40 кг.) – Кирилівська ДЮСШ «Азовець»; .Олександр Наврось (66 кг.) , Кирило Нєхорошев ( 60 кг.), Артур Клименко ( 38,5 кг.)- КЗ ЗРК Запорізька районна ДЮСШ» , 2 місце посів Микита Синіло (46 кг.) з Вільнянського району. Змагання дзюдоїстів теж проходили у Ворохті. Збірна команда обласної організації, маючи в активі п’ять призових місць, посіла шосте загальнокомандне місце. Перемогу у ваговій категорії 38 кг. здобув більмачанин Дмитро Пластун, треті місця посіли: Олександр Сарницький (34 кг.) – Більмацька ДЮСШ; Іван Сиса, ( 60 кг.) та Микита Максимчук (66кг.)- Запорізька обласна комплексна ДЮСШ «Колос»,; Іван Грицощенко (+73 кг.)- Вільнянська районна ДЮСШ «Колос». Запорізька обласна організація у загальнокомандному заліку посіла ІІ місце у Всеукраїнських змаганнях. Серед багатьох інших питань також були розглянуті: - Про проведення обласних фінальних сільських спортивних ігор на «Краще спортивне село Запорізької області 2017 року» та участь у Всеукраїнських змаганнях; - Про проведення обласних та участь у всеукраїнських змаганнях серед голів сільських та селищних рад; - Про затвердження плану роботи обласної організації на 2018 рік.;
Переглядів: 432 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0