Головна » 2014 » Грудень » 17 » На президії обласної організації ВФСТ «Колос» підбивали спортивні підсумки року та нагороджували переможців та призерів.
13:44
11 грудня 2014 року відокремлений підрозділ Центральної Ради ВФСТ «Колос» АПК України Запорізької обласної організації провів планове засідання президії .На порядку денному розглядалося багато питань, підбивалися спортивні підсумки 2014 року . Так,зокрема, з метою підвищення рівня масової фізкультурно-спортивної роботи, широкого використання засобів фізичного виховання по покращенню здоров’я, поліпшенню працездатності студентів, виявлення сильніших спортсменів і колективів у 2014 році обласною організацією всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос“ проведена ХХV обласна спартакіада студентів вищих учбових закладів І - П рівнів акредитації Мінагрополітики України. В спартакіаді прийняли участь 5 учбових закладів області. В обласних фіналах по 8 видам програми прийняло участь біля 300 спортсменів. Переможці обласних змагань брали участь у всеукраїнських змаганнях, де спортсмени Мелітопольського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету зайняли 1 місце з вільної боротьби, 2 місце з баскетболу серед юнаків , 4 місце з гирьового спорту, 5 місце з волейболу, 9 місце з легкоатлетичного кросу та легкої атлетики, 7 місце з настільного тенісу, 2- з міні-футболу( зональні). У комплексному заліку спартакіади кращих показників досягли та були нагороджені пам’ятними Кубками та дипломами облорганізації ВФСТ “Колос“: - За ПЕРШЕ місце – ВСП «Мелітопольський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» ( директор - М.Д. Побігун, керівник фізвиховання - Б.М. Мохарев) ; - за ДРУГЕ місце - Оріхівський технікум сільського господарства (директор В.А.Наранович , керівник фізвиховання В.С.Дандик ); - за ТРЕТЄ місце - ВСП «Ногайський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» м. Приморька (директор – В.С.Шкіндер , керівник фізвиховання – С.І.Єрмаков). Також разом з керівниками фізвиховання учбових закладів прийнято заходи по подальшому покращенню фізкультурно-спортивної роботи в закладах і проведенню ХХVI обласної спартакіади та участі у Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів аграрних вищих навчальних закладів у 2015 учбовому році. Іншим питанням було підбиття підсумків участі спортсменів Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» у Всеукраїнських пошукових змаганнях серед сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?» , які з 30 червня по 03 липня проходили в місті Скадовську Херсонської області та були присвячені Року спорту та здорового способу життя. ». Райорганізації ФСТ «Колос» та ДЮСШ , за участі органів місцевої влади, профспілки та спонсорів делегували кращих представників та команди своїх районів на ігри . Так у змаганнях з важкої атлетики серед дівчат та юнаків 1999/2000 років народження, учнів позашкільних навчальних закладів ВФСТ «Колос» АПК України взяло участь 168 юних важкоатлетів-колосівців з 16 областей України. Запорізьку область представляли учні Кам`янсько-Дніпровської районної ДЮСШ «Колос». Команда виступила на дуже високому рівні, зайнявши в загальному командному заліку 1 місце. Команду до Всеукраїнської спартакіади готували тренри Камянсько-Дніпровської районної ДЮСШ «Колос» Тетяна Симакова, Леонід Жуков, Євген Низовийта Олександр Жуков. Неочікувано вдало виступила команда боксерів складена на базі Вільнянської районної ДЮСШ «Колос» (тренер Руслан Шпитальов), зайнявши в загальному командному заліку 2 місце, поступившись чинним господарям лише дев`ятьма очками. Сьоме загальнокомандне місце вибороли вихованці Запорізької районної ДЮСШ «Колос» в змаганнях з греко-римської боротьби. Загалом спортсмени області вибороли 11 медалей різного ґатунку і в командному заліку, набравши 290 балів, посіли ПЕРШЕ загальнокомандне місце . За досягнуті успіхи спортсмени та команди за участь у фінальних змаганнях серед сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» були нагороджені дипломами, а кращі голови райорганізацій ФСТ «Колос» та директори ДЮСШ: К-Дніпровської районної ДЮСШ «Колос»( Сергій Горєлов), Вільнянської районної ДЮСШ «Колос» (Ігор Пілявський ) були відзначені подяками облорганізації ВФСТ «Колос». Ще одним питанням було розглянуто підсумки участі наших спортсменів на Всеукраїнських сільських спортивних іграх ВФСТ «Колос» на «Краще спортивне село України 2014 року» серед сільських та селищних рад , які 28-30 листопада цього року проходили в м. Вінниця. Делегація Запорізької області була представлена переможцем обласних змагань на «Краще спортивне село 2013 року» - фізкультурниками Кирилівської селишної ради Якимівського району. Завдяки зусиллям виконкому селищної ради були вирішені питання спортивної екіпіровки та інші організаційні питання. Команда селищної ради прийняла участь у всіх залікових видах програми змагань. Найбільш вдало виступили з змаганнях шашок ( друге місце), перетягування линви ( вісьме місце), волейболу( 9-12),що дало змогу посісти 15 загальнокомандне місце ( у 2012 р.-15 місце) серед двадцяти однієї команди. З метою розвитку масової фізичної культури та спорту, виявлення кращих спортсменів на участь у всеукраїнських змаганнях в 2014 році проводилась ХХІII обласна спартакіада сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?» з 14 видів програми. В обласних фіналах спартакіади прийняло участь понад 2,0 тисячі спортсменів з 16 районів області. Кращі результати в ХХІII обласній спартакіаді сільських школярів у 2014 році у Василівської ( голова ФОК «Таврія» Р.О.Білка, директор ДЮСШ- Л.В.Аполосова), Приморської ( голова рай організації ФСТ «Колос» та директор ДЮСШ Васильєв В.М.), Вільнянської (голова районного СФОК «Колос» та директор районної ДЮСШ «Колос» –І.А.Пілявський ) , Мелітопольської ( директор районної ДЮСШ –С.С.Коротков ) організаціях ФСТ «Колос» , посівших призові місця в комплексному заліку спартакіади та нагороджених пам’ятними Кубкоми і дипломома обласної організації ВФСТ «Колос». Хороші результати показали команди Оріхівського та К-Дніпровського районів. По цьому питанню також було затверджено Календар XXIV обласної спартакіади сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?» з урахуванням пропозицій від райорганізацій ФСТ «Колос на 2015 рік. Ну і на по завершенню, заслухавши та обговоривши інформацію голови обласної організації ВФСТ «Колос» Землякова А.О. «Про хід проведення звітно-виборної кампанії в первинних організаціях обласної організації ВФСТ «Колос» , президія обласної організації ВФСТ «Колос» постановила Головам рай організацій ФСТ «Колос» взяти під особистий контроль хід проведення звітно-виборної кампанії в первинних організаціях товариства, а звіт про завершення звітно-виборної кампанії надати обласній організації до 10 січня 2015 року.
Переглядів: 606 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0