Головна » 2017 » Травень » 31 » Команда Приморської ДЮСШ стала переможцем відкритої першості Запорізького «Колоса» з футболу (+відео)
12:10
27 травня в місті Василівка відбувся останній тур відкритої обласної першості з футболу у форматі «8х8», яку Запорізька обласна організація ВФСТ «Колос» в цьому році провела спільно із Запорізькою обласною федерацією футболу. В підсумку переможцем першості, з результатом в 30 очок та не маючи жодної поразки, стала команда Приморської ДЮСШ (тренер Віктор Клименко). Поступившись лідерам всього одним заліковим балом, другу сходинку посіла Василівська «Таврія» (тренер Андрій Мицик). Бронзові нагороди дістались команді Пологівської ДЮСШ (тренери Віктор Кулініч та Денис Удод). Переможця та призерів відкритої обласної першості голова Запорізького «Колоса» Анатолій Земляков нагородив Кубками, медалями та грамотами. Також пам`ятними статуетками були відзначені кращий бомбардир та кращий воротар змагань. Кращим голкіпером став Дмитро Басовський з «Таврії» , а кращим бомбардиром з результатом в 24 забиті м`ячі став Ілля Григоров з команди ДЮСШ міста Приморська. Результати матчів та кінцеву турнірну таблицю першості можна спостерігати нижче:
Переглядів: 453 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0