Головна » 2014 » Грудень » 3 » Юні футзалісти Василівської «Таврії» стали переможцями обласного турніру.
13:42
Юні футзалісти Василівської «Таврії» стали переможцями обласного турніру.
29 листопада в місті Токмак Запорізьким «Колосом» було проведено обласний турнір з футзалу, участь в якому вперше взяли наймолодші юнаки 2006-2007 років народження. Не дивлячись на несприятливі погодні умови, участь в турнірі прийняло вісім команд : з Енергодару,Василівки, Оріхова , Токмака, Мелітополя та селища Приазовського. Важко було визначити претендента на звання переможця, тому що всі ігри проходили у цікавій та непередбачуваній боротьбі. Кожен юний учасник спортивного свята мріяв про перемогу, яка в його житті можливо була б першою. З двох груп, в кожній з яких було по чотири команди, до фіналу дісталися лише дві : це – «Таврія» з міста Василівки (тренер Владислав Нестеровський) та «Енергія» з Енергодару (тренер Сергій Ліпатніков). У фінальному поєдинку сильнішими виявились підопічні Нестеровського, які з рахунком 3-1 перемогли суперників та завоювали золоті нагороди змагань. У грі за третє місце «Темп» з Енергодару (тренер Денис Шопов) виявився сильнішим за Мелітопольський «Спартак» (тренер Михайло Чалий). Кращими гравцями турніру стали: Іван Шевченко (ДЮСШ сел.Приазовське), Дмитро Лисенко ( «Енергія» Енергодар), Микита Мякішев ( ДЮСШ м.Оріхів), Антон Верхоляк ( «Спартак» м.Мелітополь), Данило Палій ( ДЮСШ «ДИЗЕЛІСТ-1» м.Токмак), Денис Калашнік ( ДЮСШ «ДИЗЕЛІСТ-2» м.Токмак). Кращим голкіпером визнано Сергія Олесика з «Темпу». Всі вони були нагороджені дипломами та грошовими винагородами від спонсорів змагань. Голова Запорізької обласної організації «Колос» Анатолій Земляков подякував господарів за зручні умови , належну підготовку спортивної споруди до змагань, а команди -за участь в обласному турнірі та нагородив всіх призерів Кубками, медалями та грамотами. Результати та підсумкові турнірні таблиці обласного турніру наведено нижче:
Переглядів: 526 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0