Головна » 2014 » Жовтень » 17 » Дівчата зі «Стелсі» - знову переможці!
21:20
Дівчата зі «Стелсі» - знову переможці!
Команда юних футболісток «Стелсі» села Інженерного знову голосно заявила про себе. Дівчата на чолі зі своїм тренером Запорізької обласної комплексної ДЮСШ «Колос» Віталієм Тоцьким привезли перемогу в турнірі з міні-футболу серед дівчат в смт. Омельник Оріхівського району. Осінній турнір проходить в смт. Омельник вже 11 раз поспіль. За словами Віталія Тоцького, футболістки «Стелсі» не раз брали участь у цих спортивних змаганнях та завжди ставали призерами. - Ми не їздили на цей турнір лише минулого року, бо в цей час були на регіональних змаганнях в Донецьку. Цього року ми знову завітали до старих знайомих і посіли І місце, - розповів Газеті Віталій Вікторович. У турнірі взяло участь 6 команд. Чотири були з Оріхівського району, та дві команди - з Пологівського: «Стелсі-1» (дівчата 1998-2000 р. н.) та «Стелсі-2» (дівчата 2001-2004 р. н.). Дівчатка з команди «Стелсі-2» посіли 6 місце і були наймолодшими з учасників, але це їм не завадило гідно показати себе і навіть зіграти дві нічиї зі старшими та більш досвідченими спортсменками. На чолі команди стояла капітан Ганна Борисова. До речі, у молодшій команді інженерських футболісток грає Діана Орлова, переселенка з Донецька, яку тренер «Стелсі» вже відзначив та наголосив, що дівчина є дуже хорошим захисником та має здібності. Футболістки команди «Стелсі-1» посіли І місце в турнірі. - Я дуже задоволений дівчатами, адже перед поїздкою виявилося, що у нас захворіли ключові гравці, і ми поїхали на змагання без заміни. Але це не завадило нам з 5 ігор 4 виграти, а одну провести в нічию. Катерина Петрів зі «Стелсі-1» була нагороджена призом «Кращий захисник турніру», а капітан команди Наталія Гришко протягом всього турніру забила 5 голів, - з гордістю про своїх вихованок сказав Віталій Тоцький. Тренер також відмітив чудову організацію щорічного турніру та значну підтримку жіночого футболу місцевим керівництвом. Зі щорічного турніру дівчата привезли кубок, медалі, грамоти та багато позитивного настрою і, звісно ж, досвіду, який здобули у грі та під час спілкування з колегами по футбольному полю. Як розповідає Віталій Тоцький, у найближчих планах – організація турніру святого Миколая.
Переглядів: 482 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0