Переглядів: 665 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 16.02.2010 | Коментарі (0)

1 ... Читати далі »
Переглядів: 752 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 15.01.2010 | Коментарі (0)

Рейтинг ДЮСШ Запорізької облради ФСТ  "Колос"

за підсумками роботи у розділі "Спорт вищих досягнень" за 2009 рік

У м. Оріхові 26 грудня 2009 року був проведен обласний турнір з волейболу серед ветеранів-чоловіків 40 років та старше, присвячений 60-річчю утворення ВФСТ "КОЛОС".

Переможцями турніру стали спортсмени з м. Дніпрорудного Василівського району. У фіналі з рахунком 3:2 вони перемогли господарів.

Переглядів: 617 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 28.12.2009 | Коментарі (0)

22.12.2009 року у м.Мелітополь пройшли наступні змагання ХХ обласної спартакіади аграрних вищих навчальних закладів I - II рівнів акредитації Мінагрополітики України за програмою Всеукраїнських сільських спортивних ігор.

У змаганнях з боротьби вільної та гирьового спорту переможцями стали спортсмени  ВСП "Мелітопольського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету".

В настільному тенісі преможцем виявлено Ногайський коледж ТДАТУ.

Бердянський коледж ТДАТУ - був третім у всіх видах змагань.

На урочистому відкритті змагань в.о. голови облради ФСТ "КОЛОС" А.О. Земляков нагородив директора ВСП "Мелітопольського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету" Побігуна Михайла Дмитровича почесною грамотою та пам'ятною медаллю за вагомий вн ... Читати далі »

Переглядів: 542 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 24.12.2009 | Коментарі (0)

22 грудня 2009 року у легкоатлетичному манежі
комбінату "Запоріжсталь" відбулось відкриття Кубку області з легкої
атлетики. Та перед початком змагань пройшла церемонія нагородження кращих
спортсменів та тренрів з цього виду спорту.

В.о. голови облради ФСТ "Колос"  Земляков Анатолій
Олександрович
привітав учасників змагань та урочисто нагородив грамотами та
подарунками спортсменів товариства , майстрів спорту України:

Сергія Костенка -

... Читати далі »

Переглядів: 572 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 23.12.2009 | Коментарі (0)

У зв'язку з погодними умовами обласний турнір з міні-футболу серед ветеранів переноситься  на 29 грудня !!!

Детальніше дивіться "ПОЛОЖЕННЯ про проведення відкритого турніру з міні-футболу серед ветеранів"

Переглядів: 618 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 18.12.2009 | Коментарі (0)

16 грудня в обласному будинку профспілок відбулось святкування обласної організаціїї профспілки працівників освіти та науки України зі 70-річчя з дня заснування.

В.о. голови облради Анатолій Олександрович Земляков теж прийняв участь у зібранні та висловив подяку керівнику облпрофспілки Гринь Надії Іванівній за підтримку сільського фізкультурного руху та нагородив пам'ятною медаллю облради.

Переглядів: 651 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 18.12.2009 | Коментарі (0)

12-13 грудня в спорткомплексі "Мотор-Січ" проходив 16 турнір з гирьового спорту пам'яті Василя Омельченка.

Вдало виступили сільські спортсмени:

Сергій Кубрак , заслужений тренер України, МСМК (вагова категорія 70-75 кг., вікова група 45-49 років), посів 1 місце,  у  поштовху 24 кг. гирі був показаний результат - 147 р., у ривку - 183 р.

У віковій групі 55-59 р., вагова категорія 90-95 кг. 11-кратний чемпіон Світу серед ветеранів,  заслужений майстер спорту Тимофій Косенко теж посів 1 місце  (ривок - 65 р., поштовх - 206р.)

Обласна рада ФСТ "Колос" вітає ветеранів з успішним виступом на турнірі!

Переглядів: 597 | Додав: Zemlyakoff | Дата: 14.12.2009 | Коментарі (0)