Головна » 2018 » Травень » 16 » Підсумки першості Громадської організації «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області» з футболу у форматі (8х8)
14:23
15 травня в місті Токмак відбулись матчі останнього туру відкритої обласної першості Громадської організації «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області» з футболу у форматі «8х8» серед юнаків 2005-2006 рр.н. На протязі одного місяця 15 команд виборювали право стати чемпіоном цьогорічного розіграшу. Yes То ж в результаті запеклих та цікавих поєдинків, які цього спекотного дня проходили на майданчику зі штучним покриттям ДЮСШ «Дизеліст» і було визначено переможця та призерів поточної першості. Переможцем з результатом в 36 очок стала команда ДФК «Прогрес СІ» з Якимівського району (тренер Володимир Костишак). Yes Другу сходинку посіла Василівська «Таврія» (тренер Андрій Мицик), які відстала від якимівців на 4 залікові бали. Yes Бронзові нагороди у важкому протистоянні виборювали команди «Темп» з Енергодару та ДЮСШ з міста Пологи, у яких в підсумку виявилось по 30 очок. В очному протистоянні з мінімальним рахунком перемогли енергодарівці (тренер Ігор Черненко). Ця перемога дозволила їм випередити конкурентів за медалі. Yes Переможця та призерів першості голова Громадської організації «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області» Анатолій Земляков нагородив Кубками, медалями та грамотами. Yes Оргкомітетом змагань були визначені й кращі гравці чемпіонату, які були відзначені індивідуальними дипломами та пам`ятними статуетками. У номінації «кращий бомбардир» з результатом в 17 забитих м`ячів переміг Демид Булгатов (ДФК «Прогрес СІ» с.Таврійське). Bulgatov.jpg Кращим воротарем став Павло Шпонько ( «Таврія» м Василівка), команда якого пропустила найменшу кількість м`ячів. schopnko.jpg Кращим захисником було визначено гравця Пологівської ДЮСШ – Нікіту Калашніка. kalashnik.jpg Три номінації «кращих гравців» також отримали: Гліб Толок ( ФК «Руслан» с .Менчікури), Микола Денисенко («Темп» м.Енергодар) та Кирило Дунець (ДФК «Прогрес СІ» с.Таврійське). Tolok.jpg Yes denisenko.jpg Результати поєдинків останнього туру та підсумкову турнірну таблицю першості, а також список найкращих «голеадорів» наведені нижче: Yes Yes бомбардиры итог.jpg
Переглядів: 468 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0