Головна » 2018 » Листопад » 23 » Підсумки ХХIX обласної спартакіади студентів аграрних вищих навчальних закладів освіти І - ІІ рівнів акредитації у 2018 році
14:28
З метою підвищення рівня масової фізкультурно-спортивної роботи, широкого використання засобів фізичного виховання по покращенню здоров’я, поліпшенню працездатності студентів, виявлення сильніших спортсменів і колективів у 2018 році Громадською організацією «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області» була проведена ХХIX обласна спартакіада студентів вищих аграрних учбових закладів І - П рівнів акредитації. Yes В цьогорічній спартакіаді взяли участь 4 учбових заклади області. В обласних фіналах по 8 видам (6 найкращих увійшли до загального заліку) програми прийняло участь близько 250 спортсменів. У комплексному заліку XXIX обласної спартакіади з результатом в 295 очок в черговий раз переміг ВСП «Мелітопольський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» ( директор -М.Д. Побігун, керівник фізвиховання - О.Г. Майдебура), друге місце, набравши 275 очок, посіли спортсмени ВСП «Оріхівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» (директор В.А.Наранович, керівник фізвиховання О.Ф.Стеценко), третя сходинка у ВСП «Ногайський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» м. Приморська ( директор – О.В.Герчінов, керівник фізвиховання – С.М.Степанова ). Підсумкова таблиця після змагань наведена нижче: Yes Переможці обласних змагань брали участь у Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів аграрних ЗВО І–ІІ рівнів акредитації в 2018 році, де команда спортсменів Мелітопольського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету посіла 8 загальнокомандне місце з 40 команд, набравши 140 залікових балів. З вільної боротьби мелітопольські спорстмени вкотре стали чемпіонами, Yes Yes посіли 4 місце з гирьового спорту, 13 місце з легкоатлетичного кросу та настільного тенісу, 14- у змаганнях міні-футболу серед юнаків.
Переглядів: 333 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0