Головна » 2016 » Лютий » 10 » Звання кращої волейбольної команди Якимівського району виборола Новоданилівська «Таврія»
12:51
06 лютого 2016 року у спортивних залах селища Якимівки відбулись фінальні змагання з волейболу серед чоловічих команд, організаторами яких виступив районний спортивний клуб «Колос» спільно з відділом освіти, молоді та спорту Якимівської райдержадміністрації. З 14 команд-учасниць сільських та селищних рад до фінальної стадії потрапили 6. В результаті запеклих та видовищних півфінальних поєдинків до фіналу вийшли три команди: «Япал» Якиміської селищної ради, «Лиман» Радивонівської та «Таврія» Новоданилівської сільських рад - які зіграли між собою по колу. Бронзові медалі дістались Радивонівському «Лиману», який свої поєдинки програв обом фіналістам з однаковим рахунком 2-0.У вирішальній битві зустрілись «Япал» та «Таврія». Долю матчу вирішила третя партії, в якій сильнішими виявились волейболісти «Таврії». Вони і вибороли звання цьогорічного чемпіону Якимівського району у 2016 році. Якимівці вдовольнились срібними медалями. Склад команди-переможця: Пронін Євген, Єрмолов Євген, Голубев Сергій, Рогинський Олександр, Калінін Олександр та граючий тренер,майстер спорту Ярцев Віктор. Що ж до інших команд фіналістів, то місця розподілились наступним чином: 4 місце – «Азовець» Кирилівської селищної ради, 5 місце – «Сокіл» Шелюгівської сільської ради, 6 місце – «Лиман» села Ленінське Радивонівської сільської ради. Урочисте нагородження команд відбувалося за участі голови райдержадміністрації Правосуда Олександра Євгеновича та начальника відділу освіти, молоді та спорту Дудкіна Івана Вікторовича. Команди, які посіли 1-3 місця були нагородженні пам’ятним кубком, медалями та грамотами від спонсорів першості (районна організація «Аграрна партія України» - голова Новіков В.В., асоціація фермерів Якимівського району - голова Ганов В.Я., депутат районної ради Чкан О.В.). Всі команди отримали також цінні подарунки. Оргкомітетом змагань було визначено кращого гравця першості. Ним став Пронін Євген з Новоданилівської «Таврії».
Переглядів: 458 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0