Головна » 2018 » Жовтень » 9 » Завершилась обласна спартакіада "Хто ти, майбутній олімпієць?"- 2018
14:23
Завершилась обласна спартакіада "Хто ти, майбутній олімпієць?"- 2018
Минулих вихідних в містах Вільнянську та Мелітополі Запорізької області змаганнями з боксу та гирьового спорту завершилась цьогорічна XXVII відкрита обласна спартакіада серед сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?», яку провела ВП ОТГО «ВФСТ "Колос" у Запорізькій області. У спортивній залі Вільнянської районної ДЮСШ «Колос» 6 жовтня проходили боксерські поєдинки юнаків 2005-2006 років народження. Близько 60 учасників змагань з Вільнянського, Мелітопольського, Михайлівського, Василівського та Запорізького районів області виборювали право бути сильнішими. У підсумку першу сходинку в загальнокомандному заліку здобули господарі – «вільнянці». Команда боксерів Запорізького району посіла друге місце, спортсмени мелітопольського району цього разу піднялися на третю сходинку п’єдисталу пошани. Переможці та призери у своїх вагових категоріях були нагороджені медалями та грамотами. А вже наступного дня в Мелітополі відбувались змагання з гирьового спорту, в яких прийняло участь близько 80 гирьовиків з Мелітопольського, Приазовського, Оріхівського, Михайлівського, Вільнянського та Якимівського районів. Перше загальнокомандне місце вибороли мелітопольські спортсмени, друге місце у гирьовиків Вільнянського району, бронзові нагороди дістались оріхівським спортсменам. Цьогоріч за переможця спартакіади напротязі всього періоду змагань точилася запекла боротьба між двома районами області: Вільнянським та Мелітопольським. Командна першість згідно положення визначалась за найменшою сумою очок у 8 (восьми) видах спорту з тринадцяти проведених. В підсумку з результатом в 16 очок переможцем спартакіади став Вільнянський район (голова СФОК «Колос» Ігор Пілявський). Таку ж кількість балів набрав і Мелітопольський район (директор районної ДЮСШ Сергій Коротков) та за меншою кількістю зайнятих перших місць згідно положення все ж посів друге місце, третю сходинку з 23 балами посів Приморський район (голова райорганізації «Колос» Володимир Васильєв). Приємно відзначити, що четверте місце, вперше приймаючи участь у спартакіаді, з активом у 51,5 бал посіла команда Кирилівської ОТГ ( завідуючий відділом спорту та туризму Сердяєв Роман). Інші райони, на жаль, командний залік не отримали, так як не прийняли участь у мінімум восьми видах спорту з тринадцяти проведених. Загалом в змаганнях двадцять сьомої обласної спартакіади прийняли участь понад 1000 спортсменів з 18 районів області. ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ РЕЗУЛЬТАТІВ XXVII ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ СІЛЬСЬКИХ ШКОЛЯРІВПІД ГАСЛОМ «ХТО ТИ, МАЙБУТНІЙ ОЛІМПІЄЦЬ» 2018 рік наведена нижче. Yes
Переглядів: 335 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0