Головна » 2016 » Жовтень » 27 » Завершилась обласна спартакіада "Хто ти, майбутній олімпієць?"- 2016
10:16
Завершилась обласна спартакіада "Хто ти, майбутній олімпієць?"- 2016

22-23 жовтня в місті Мелітополь змаганнями з гирьового спорту, в яких переможцями стали господарі майданчику, завершилась відкрита обласна спартакіада сільських школярів «Хто ти, майбутній олімпієць?, яку проводила Запорізька обласна організація ВФСТ "Колос". У змаганнях прийняло участь понад 60 гирьовиків з Мелітопольського, Приазовського,Оріхівського, Якимівського, Вільнянського та Запорізького районів. Переможці та призери у своїх вагових категоріях були нагороджені медалями та грамотами обласного товариства «Колос». Як і торік, напротязі всієї спартакіади точилася запекла боротьба за переможця між чотирма районами області: Приморським, Вільнянським, Василівським та Мелітопольським. Командна першість згідно положення визначалась за найменшою сумою очок у 8 (восьми) видах спорту з чотирнадцяти проведених. В підсумку з результатом 17 очок переможцем спартакіади став Приморський район (голова рай організації «Колос» Володимир Васильєв). Всього одним балом приморцям поступився Мелітопольський район (директор районної ДЮСШ Сергій Коротков), третю сходинку з 19 балами посів Вільнянський район (голова СФОК «Колос» Ігор Пілявський). Тогорічний переможець спартакіади команда Василівського району (голова ФОК «Таврія» Роман Білка) з активом у 21 залікове очко посіла четверте місце. Якимівці цього разу покращили свій результат, опинившись на п’ятій сходинці (голова районного «Колоса» Володимир Костишак). Загалом в змаганнях спартакіади прийняло участь понад 1000 чоловік.

Переглядів: 500 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0