Головна » 2018 » Серпень » 13 » Запорізькі голови сільських та селищних рад – «найспортивніші»!(+ВІДЕО!!!)
12:23
Запорізькі голови сільських та селищних рад – «найспортивніші»!(+ВІДЕО!!!)

З 9 по 12 серпня в місті Скадовську, що на Херсонщині, за ініціативи Громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» відбулись Всеукраїнські змагання серед голів сільських та селищних рад, голів об’єднаних територіальних громад та старост. Yes На урочистому відкритті, яке проходило в районному будинку культури, з поміж 19 команд була представлена і делегація від обласного осередку Громадської організації «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області». Yes Yes Після проведення обласного етапу змагань була сформована збірна команда з видів спорту, де були представлені керівники органів місцевого самоврядування Василівського, Вільнянського, Приморського, Якимівського та Мелітопольського районів. Yes Наші посадовці гідно виступили на цих змаганнях, взявши участь у шести видах спорту. Першу медаль до скарбнички області поклала Любов Дутко (Полянівський сільський голова Мелітопольського району), яка виборола «бронзу» у змаганнях з шашок. Yes Вигравши на груповій стадії вісім поєдинків поспіль та поступившись у надзвичайно важкому фіналі, Тернівський сільський голова Вільнянського району Віктор Лаврик заслужено здобув срібну медаль з настільного тенісу серед чоловіків. Yes В цих же змаганнях у жінок вже третій рік поспіль немає рівних нашій Вірі Рулевській (в.о. старости Новоолексіївської ОТГ Приморського району), яка вкотре піднялась на найвищу сходинку п’єдисталу пошани. Yes Ще одне золото для нашої області здобув Віктор Живиця (Підгірненська ОТГ Василівського району), який з поміж 17 учасників посів перше місце у змаганнях з більярду. Yes Вперше приймаючи участь у змаганнях такого масштабу, Нонна Попова (Інзівський сільський голова Приморського району) з поміж 16 учасників посіла сьоме місце з дартсу, а Олександр Золотаренко (Кам`янський сільський голова Василівського району) посів 11 місце з гирьового спорту. Збірна команда з футзалу, зігравши у своїй групі в нічию 2-2 із «львів’янами» та поступившись в запеклому поєдинку майбутнім переможцям з Івано-Франківської області 1-2, в підсумку посіла восьме місце. Yes Таким чином в активі Запорізької області чотири призери, яких голова всеукраїнського товариства «Колос» Олександр Мендусь нагородив медалями та грамотами. Yes Yes Yes Це найкращий медальний показник серед обласних територіальних організацій Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» (таблиця результатів додається). Yes Крім спортивної частини для керівників було проведено семінар-нараду з обговорення питань розвитку фізичної культури та спорту на територіях громад, роботи ДЮСШ та інші нагальні питання. Громадська організація «ВФСТ «Колос» у Запорізькій області» разом з учасниками збірної команди висловлюють велику вдячність депутатам Запорізької обласної ради та управлінню молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації за цільову підтримку цього надзвичайно важливого для керівників органів місцевого самоврядування заходу. Yes

Переглядів: 480 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0