Головна » 2016 » Квітень » 1 » Володарем Кубку з волейболу стала команда Приазовського району.
10:38
Володарем Кубку з волейболу стала команда Приазовського району.
27 березня в місті Василівка Запорізької області відбувся відкритий Кубок Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед юнаків 1999 року народження та молодше. В змаганнях прийняло участь 8 збірних команд сільських районів: Василівського,Куйбишевського,Приазовського,Михайлівського,Оріхівського,Пологівського,Великобілозерського та Приморського. Команди були розподілені на дві групи, матчі в яких проходили за коловою системою. Ігри відбувалися в Василіському ФОК «Таврія» та КЗ «Василівська гімназія «Сузір`я» - загальноосвітня школа І-ІІІ спупенів". В результаті запеклих поєдинків переможцями своїх груп стали волейболісти Приазовського та Пологівського районів. Фінальний матч видався напрочуд цікавим та напруженим. Та все ж з трьох партій перемогу одержали приазовці, які і стали володарем Кубку. За третє місце боролися спортсмени Куйбишевського та Михайлівського районів. З рахунком 2-1 перемогли куйбишевці, які в підсумку посіли третє призове місце. Переможця голова Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» Анатолій Земляков нагородив Кубком, а всіх призерів медалями та грамотами. Цей та інші спортивно-оздоровчі заходи проводяться завдячуючи коштам, виділених Запорізькій обласній організації «Колос» з обласного бюджету на 2016 рік.
Переглядів: 508 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0