Головна » 2016 » Лютий » 23 » Визначився переможець Новомиколаївського району з футболу
11:26
Визначився переможець Новомиколаївського району з футболу
20 лютого в Новомиколаївському КЗ «ДЮК ФП» відбулися ігри заключного 10-го туру першості Новомиколаївського району з футзалу серед аматорських команд. Приємною обставиною для глядачів стало те, що чемпіонське звання вирішувалося в останній грі першості між лідерами турнірної таблиці - командами «Юність» та «Дельта». Гра носила досить напружений характер, та все ж в кінцевому результаті перемогу здобула «Дельта» з рахунком 5-1. Бронзовими призерами стала команда «Гайчур», яка цього дня перемогла «Терсу» - 10-3 та на два залікові пункти випередила «Спартак», який також впевнено переграв «Лідер» 6-0. Кращими бомбардирами стали Стародуб Владислав (Спартак) – 19 м’ячів, Плотніченко Сергій (Дельта), Плецький Євген (Гайчур) – 18, Швидкий Антон (Спартак) – 17. На думку глядачів та гравців чемпіонат був дуже цікавий та видовищний. Останній ігровий день чемпіонату організатори та гравці присвятили пап’яті «Небесній сотні», воїнам-афганцям та загиблим героям АТО. На церемонії нагородження призерам були вручені грамоти та медалі, а переможцю ще й кубок-красень. Гравці та представники команд щиро вдячні відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської РДА, колективам Новомиколаївського «ДЮК ФП» та Новомиколаївської ДЮСШ за організацію та проведення чемпіонату. Підсумкову турнірну таблицю наведено нижче:
Переглядів: 426 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0