Головна » 2016 » Жовтень » 31 » Василівська «Таврія» - переможець першості Запорізької обласної організації «Колос» з футболу(+відео)
13:52
26 та 30 жовтня на футбольних полях міст Енергодара та селища Василівки відбулись матчі заключного туру відкритої обласної першості Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» з футболу серед команд юнаків 2006-2007 років народження. В результаті проведених матчів чемпіоном першості зі стовідсотковим показником стала «Таврія-1» з Василівки (тренери Владислав Нестеровський та Андрій Мицик). Друге місце посів Мелітопольський «Спартак-1» (тренер Михайло Чалий), бронзові нагороди дістались команді «Темп-ЗАЕС» з Енергодару (тренер Ігор Черненко). Команда-переможець отримала красень кубок, а призери були нагороджені грамотами та медалями обласної організації. Також були визначені номінації кращих гравців та бомбардира першості. Кращим голеадором став Тимофій Демченко («Таврія-1»), в активі якого 13 забитих м`ячів, кращем гравцем турніру став Сергій Одновол («Спартак-1»), кращим воротарем було визнано Івана Півня з Токмацького «Дизеліста». Нижче наведені результати та кінцеву турнірну таблицю першості юнаків цієї вікової категорії:
Переглядів: 467 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0