Головна » 2017 » Вересень » 25 » В Приморську відбулись змагання обласної спартакіади з футболу
12:01
В Приморську відбулись змагання обласної спартакіади з футболу
23-24 вересня у місті Приморську Запорізької області пройшли обласні змагання з футболу серед юнаків 2003-2004 років народження в залік обласної спартакіади сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», яка проводиться під егідою Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» . Yes У змаганнях прийняли участь команди Приморського, Вільнянського, Василівського, Михайлівського, Пологівського, Чернігівського, Куйбишевського та Мелітопольського районів. 8 команд були розподілені на дві групи. Матчі за коловою системою проходили на місцевому стадіоні «Олімпієць» В результаті запеклих та видовищних поєдинків переможцями своїх груп стали команди Мелітопольського та Приморського районів. Сильнішими у фіналі виявились господарі майданчику,підопічні Віктора Клименка, які у підсумку і стали переможцями обласної спартакіади. клименко.jpg Другу сходинку посіла команда з Мелітопольского району (тренери Олександр Перебийніс та Володимир Федорець), бронзовим призером стали василівці (тренер Андрій Мицик), які у серії післяматчевих пенальті перемогли команду Пологівського району. Переможців і призерів медалями та грамотами обласної організації нагородив голова Приморської районної організації ВФСТ «Колос» Володимир Васильєв .
Переглядів: 484 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0