Головна » 2016 » Вересень » 19 » В Приморську відбулись змагання обласної спартакіади з футболу
14:31
В Приморську відбулись змагання обласної спартакіади з футболу
17-18 вересня 2016 р. у м.Приморську Запорізької області пройшли обласні змагання з футболу серед юнаків в залык обласної спартакіади сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», яка проводиться під егідою Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» . У змаганнях прийняли участь команди Приморського, Вільнянського, Василівського, Михайлівського, Якимівського, Запорізького, Веселівського, Чернігівського, Куйбишевського та Мелітопольського районів. 10 команд були розподілені на три групи. Матчі за коловою системою на стадіоні «Олімпієць» міста Приморська та стадіоні села Баннівка Приморського району. В результаті запеклих та видовищних поєдинків переможцями своїх груп стали команди Мелітопольського, Михайлівського та Веселівського районів. Сильнішою серед трьох вищевказаних команд виявились футболісти Мелітопольського району (тренери Олександр Перебийніс та Володимир Федорець, директор Мелітопольської районної ДЮСШ Сергій Коротков), які у підсумку і стали переможцями обласної спартакіади. Другу сходинку посіла команда з Веселівського району (тренер Руслан Мірошник), бронзовим призером стали михайлівці (тренер Сергій Хорошун). Турнірні таблиці групового етапу наведені нижче: Переможців та призерів медалями та грамотами обласної організації ВФСТ «Колос» нагородили голова Приморської районної організації ВФСТ «Колос» Володимир Васильєв та головний спеціаліст відділу молоді та спорту Приморської райдержадміністрації Володимир Волков. Також команда-переможець отримала цінні подарунки від міської ради міста Приморська. Індивідуальним дипломом з нагоди Дня фізичної культури та спорту був відзначений головний тренер команди-господарів змагань Віктор Клименко.
Переглядів: 543 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0