Головна » 2016 » Серпень » 29 » В Приморську відбулись змагання обласної спартакіади «Хто ти,майбутній олімпієць?»(+відео)
13:42
25-26 серпня 2016 р. у м.Приморську Запорізької області пройшли обласні змагання з пляжного волейболу та настільного тенісу серед юнаків та дівчат обласної спартакіади сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?», яка проводиться під егідою Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» . У змаганнях прийняли участь команди Приморського, Вільнянського, Оріхівського, Василівського, Михайлівського, Якимівського, Розівського та Новомиколаївського районів. На базі відпочинку «Орбіта» на березі Азовського моря відбувались змагання з пляжного волейболу. Місця у юнаків розподілились наступним чином: перше місце у пари Артур Коливайко та Назар Мамочкін з Вільнянського району (тренер Віталій Гиря) ; друге місце посіла команда Оріхівського району у складі Даніїла Захарчука та Нікіти Зінченка (тренер-викладач Запорізької обласної комплексної ДЮСШ «Колос» Віктор Жильцов); третю сходинку вибороли «пляжники» Якимівського району Павло Власенко та Пунов Олександр ( представник Володимир Костишак). У дівчат не було рівних дуету Анастасії Стародубцевої та Валерії Скуйбіди з Вільнянського району. Підопічні Віталія Гирі вкотре стали чемпіонками області. Другим місцем вдовольнилась команда Приморського району у складі Софії Панченко та Анастасії Михайлової (тренер Олександр Першута ), а бронзовими призерками стали спортсменки з Василівського району Катерина Пономарьова та Юлія Федоревич (тренер Лариса Багмет). В командному (дівчата,юнаки) заліку команда Вільнянської ДЮСШ «Колос» (директор Ігор Пілявський) з пляжного волейболу стала переможцем обласної спартакіади, друге місце – у Приморського району, третє – в Оріхівського р-ну. У змаганнях з настільного тенісу, які проходили у спортивній залі Ногайського коледжу, прийняло участь сім районних команд (склад: 2 юнаки, 1 дівчина). У підсумку перше місце в командному заліку посіли тенісисти Новомиколаївського району у складі Ігоря Біленка, Павла Нечєта та Карини Козак (тренер Новомиколаївської ДЮСШ Григорій Казаков), срібні нагороди дістались спортсменам Якимівського району, на третьому місці команда Вільнянського району. Переможців та призерів голова Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» Анатолій Земляков нагородив грамотами та медалями.
Переглядів: 594 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0