Головна » 2017 » Травень » 10 » В Мелітопольському районі відбулись змагання обласної спартакіади з легкоатлетичного кросу.(+відео)
10:29
7 травня в селі Терпіння Мелітопольського району на місцевому спортивному майданчику в залік 26 обласної спартакіади серед сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» проходили змагання з легкоатлетичного кросу. Шість команд з районів області, вшановуючи День пам’яті та примирення, виборювали медалі та кубки. Дівчата змагались на дистанції 500 метрів, юнаки – 1000 метрів. Перше місце з результатом 1,25,6 сек. посіла Ярослава Аполосова з Василівського району. Друге та третє місце у легкоатлетів Запорізького району - Діани Головань (1,26,3 сек.) та Ольги Фоміної ( 1,28,6 сек.). У юнаків чемпіонське звання виборов Роман Щербаха з Запорізького району (2,48,8 сек.) Друге місце посів мелітопольський кросмен Олександр Клімов ( 2,49,6 сек.), третє місце у легкоатлета з Василівського району Олександра Куріпка (2,57,6 сек.). Всі призери в особистому заліку відзначені грамотами та медалями обласної організації ВФСТ «Колос», призами від відділення НОК в Запорізькій області та Мелітопольської ДЮСШ. Переможцями в загальнокомандному заліку, набравши 162 очка, стала команда Мелітопольського району. Друге та третє місця вибороли команди Василівського та Запорізького району . Команди-призери нагородив пам’ятними кубками голова Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» Анатолій Земляков.
Переглядів: 485 | Додав: Zemlyakoff | Рейтинг: 0.0/0